Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevésbé hizlaló gyümölcsök?

Kevésbé hizlaló gyümölcsök?

Figyelt kérdés
A banánban pl sok a gyümölcscukor, írnátok léci olyan gyümölcsöket amiket nyugodtan lehet enni?

2015. ápr. 5. 10:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9eske, vedd elo a gimis biologiakoyvedt!
2015. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Abban sok érdekességet lehet olvasni, de baromságokat is szerintem :D
2015. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Avocado! Nagyon jo edes es sos kajakhoz is, rafuggtem teljesen. En mindenfele gyumolcsot fogyasztok, szolot is, de valtozatosan es igy nem okoz hizast:) neha nagyobb cukortartalmut, neha meg pl grapefruitot, korter vagy ilyesmit. Szerintem esszel belefer barmelyik.
2015. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem létezik hizlaló étel, csak akkor hízol ha egy tonnát eszel valamiből. Ha mértékletes vagy, a büdös életbe nem leszel dagadt.
2015. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Erről kikérném az elhízott emberek véleményét is.
2015. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy bele fogok ütközni egy kőkobakba. Attól, mert te megeszel naponta egy hamburgert még nem leszel dagadt. Ha hatot eszel, majd egyre többet feleslegesen, akkor viszont elhízol. Ennyi.
2015. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én ha 6-ot eszem meg akkor sem hízom el, főleg ha a glutén legyalulja a bélfalamat.


Tényleg ennyire egyszerű ez az egész? Tök jó!

2015. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hízás csak akkor megy végbe ha kalóriapluszba kerülsz. Erről ennyit. Ha a határokon belül maradsz, nem történik semmi.
2015. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Senki sem ismeri a határokat, az napról napra változik, táplálkozástól is függ, bármikor közbejöhet egy enyhe vagy komolyabb hormonzavar (anyagcserezavar)..
2015. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az megint más tészta. Ez új tényezőket dob a játékba.
2015. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!