Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így nagyon hizlaló lenne?

Ez így nagyon hizlaló lenne?

Figyelt kérdés

Reggelim volt: 2 szelet sajt, 2 db főtt tojás és 1 kis szelet rozs kenyér(toast) +uborka

Tízóraira ettem 1 db almát, 1 db körtét

Ebéd karalábé leves, paradicsomos húsgombóc(1db gombóc, 1 merőkanál paradicsomszósz(sajnos biztos van benne cukor, mert menza, de krumplit nem kértem)

Vacsorára 1 natúr joghurt


Nem mindennap enném ezt, reggelim ez kb ilyesmi vagy néha körözött/sonka a kenyéren,

Ebéd az 5 nap menza, a levest tészta nélkül eszem, másodiknak meg tésztásat nem eszem meg(csak 1 nap van és előtte nagyobb leves van,azzal lakom jól) főzelék 2X hozzá feltét pörkölt vagy fasírt, egy tál étel 1X mindig változó ez is, rakott dolgok, paprikás krumpli(itt a virslit meg a krumpli szaftját eszem meg uborkával) meg hasonlók szoktak lenni


2015. márc. 6. 12:12
 1/2 A kérdező kommentje:

170cm vagyok és 68kg, sportolni nem szoktam, csak itthon tornázom, néha van gyümölcs ebédre azt elteszem holnapra tízórainak, banán heti 1X van, azt elfelezem és a felét én eszem meg felét hazahozom testvéremnek. Süti heti 1X van, egy főzelék mögé, azt se eszem meg hanem odaadom osztálytársamnak(nem hozom haza a tesómnak se direkt) ivólé is van egytálételhez, de sose kérem el, vizet iszom.

A fehérje szerintem egy kicsit kevés, húst hétvégente eszünk, hétköznap nem főzünk, mert tesóm óvodában eszik, és majd én megyek érte 4 körül, ő ott kap uzsonnát is(néha én is kapok ha marad, de mostantól hazahozom anyunak, mézes kenyér, lekváros kenyér, kifli joghurttal vagy körözöttes/húskrémes kenyér szokott lenni, meg néha kapunk dobozos 2dl-es tejet, azt elszoktam fogadni és megiszom, mert estére már nagyon éhes szoktam lenni.

2015. márc. 6. 12:16
 2/2 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem hízlaló, ha ezt tartani tudod, akkor biztosan sikeres lesz a fogyás!igyál még sok folyadékot, az segít, és amúgy is kell a szervezetnek! sok sikert!
2015. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!