Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevésbé hizlaló gyümölcsök?

Kevésbé hizlaló gyümölcsök?

Figyelt kérdés
A banánban pl sok a gyümölcscukor, írnátok léci olyan gyümölcsöket amiket nyugodtan lehet enni?

2015. ápr. 5. 10:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Avokádó eléggé lowcarb, én azt szoktam (mondjuk én banánt is, de nálam nem ennyin múlik az elhízás..)


Szóval avokádó 4ever :)

2015. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
AZ almába nagyon egészséges 60 kalóriát tartalmaz a narancs 70-net 3 mandarin olyan 60 körül körte 90 kalória de amúgy a kalória bázison meg tudod nézni bár kicsit többet mutat mint a valóság :))
2015. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

A banán, az avokádó, meg a szölö az, amiben sok kalória van. (Meg az aszalt gyümölcsökben, de az más kategória)


A többit eheted nyugodtan.

2015. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%

Az avokádónak eléggé minimális a felszívódó ch tartalma, nagyon alacsony inzulinválasza lehet (bár nem mértem).


Cukorbetegek is nyugodtan fogyaszthatják, akkor diétába is tökéletes :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__67..

:)

2015. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Avokádó (nem, nem hizlal, nem túl zsíros stb), a citrom, a görögdinnye, a gránátalma, az alma, a narancs, a pomelo, a sweetie, a graperuit, az egres, a rebarbara, az áfonya, a vörösáfonya, a ribizli ...
2015. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nemcsak a gyümölcsöket, más egyéb kaja-féléket is meg tudod nézni...

2015. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A banántól nem fogsz hízni! Úgy sem tudsz megenni minden nap 3 darab banántól többet, az pedig egyáltalán nem fog felhízlalni!
2015. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

3 banán az semmi szerintem :)


A benne lévő cukor akkor sem túl kedvező. Persze cukorevéssel is lehet fogyni, itt jön képbe a mennyiség, a fizikai-egészségi állapot, hormonrendszer állapota, életmód többi tényezője.. :)

2015. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Még a gyümölcsökbe is a hízást látod? Milyen ember vagy te?
2015. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én ürességet látok. Hízást a kövér emberek látnak a dolgokba. Én csak felhívom a figyelmet, ha valaki fogyni szeretne akkor nem biztos, hogy a gyümölcscukor az útja, de ha úgy dönt akkor persze igen. :D
2015. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!