Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lesz ez így holnapra?

Jó lesz ez így holnapra?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 szelet rozskenyér, csirkemell felvágottal, paradicsommal, üres tea

Tízórai: egy banán (tudom nem annyira jó, de más ötletem nincs, mi legyen a tízórai?)

Ebéd: amit a suliban kapunk, nálunk 2 féle van, nem tudom mi lesz holnap de amelyik egészségesebb azt választom

Uzsonna: alma, mandarin, szőlő vagy activia yoghurt

Vacsora: saláta mix és tonhal

plusz még edzeni is megyek. jó lesz így? egy próblémám van hogy kevés folyadékot iszom, hogyan "erőltessem" magamra?



2015. febr. 15. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A folyadékbevitelt fokozatosan kell növelni, hogy a szervezeted meg tudja szokni. Ha pl. most napi 1 liter vizet iszol meg, akkor ne akarj holnaptól rögtön 3 litert inni. Minden nap pár decivel növeld az adagot. Én mindig viszek magammal palackban vizet, szem előtt tartom, hogy ne felejtsem el. Vagy ha okostelefonod van, van olyan applikáció, ami figyelmeztet arra, hogy igyál. Én ezt feleslegesnek tartom, de sokan szeretik, ha tényleg az a gond, hogy elfelejtesz inni, akkor segíthet.


Az étrend nem rossz, a banán mellé nyugodtan mehet egy kis puffasztott rizs vagy búza, vagy ha veszel túrót, nagyon finom diétás tízóraikat/uzsikat lehet belőle csinálni, és tele van fehérjével, amit kicsit hiányolok az étrendedből.

2015. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy másik 81%-os vagyok, de szerintem sok fehérje nem hiányzik, ha reggel csirkét, este tonhalat, és délben is valami húst eszel, ezzel többet is beviszel, mint a szükséges. De ettől még a túró jó ötlet.
2015. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én inkább a felvágott helyett főtt tojást ennék. Ezek a felvágottak nagyon nem egészségesek.

Uzsonnára elég a natúr joghurt, nem kell oda már gyümölcs.

2015. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!