Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnapra ez jó lesz? Min...

Holnapra ez jó lesz? Min változtassak?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 tojás, egy maréknyi párolt csirkecomb, uborka, paprika


Tízórai: 1 fürt szőlő


Ebéd: egy maréknyi párolt csirkecomb, vagy kicsit több attól függ mennyire leszek éhes, hozzá saláta amiben lesz uborka, lila hagyma, ezersziget-kapros saláta öntettel


uzsonna: 1 alma


Vacsora: a délutáni saláta, egy kevés kb fél maréknyi csirkével.


nagyon gáz, hogy majdnem ugyanazt eszem egésznap kisebb változtatásokkal? Jobb ötletem egyáltalán nincs már.


2013. aug. 24. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Zöldségeket, húst, tojást eszel, nem gáz.


Az öntetet gondold meg, hogy lecseréled valami tejmentesre. Egyébként tök jó!

2013. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az ecetes öntet kilőve, mert fel megy a gyomorsavam, és hányok utána, az ilyen savas dolgoktól. Egyéb ötlet mit rakhatnék rá?
2013. aug. 24. 17:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel kenyeret, keményítőt, tejet rendbe fog jönni a gyomrod.

Addig tegyél rá sót, zöld fűszert szerintem. Sósleves tonhalat konzervből..

2013. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

illetve valami ötlet hogy miket ehetnék reggelire? állandóan nem ehetek tojást meg párolt csirkét.


szénhidrát, tejtermék, és keményítő mentes diétán vagyok.

semmi nem jut eszembe

2013. aug. 24. 17:47
 5/13 A kérdező kommentje:
ezt most viccesnek fogod találni, de halfóbiám van. semmiféle halat nem eszek, és nem érintkezek velük. ezért is nehéz a diéta alatt kitalálnom, hogy még is mi a fenét egyek :S
2013. aug. 24. 17:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Bármilyen zöldséget elkészíthetsz reggelre is.. Egy csomó jó sonka, kolbász, szalonna van csirke helyett amik jó ételek, beleférnek a ch-szegénybe is.


Egyszerűen.. na írok egy gyors áttekintő elemzést:


a világ reggelije:


nyugaton elterjedt a búza/kukorica alap + tej. reggeliző pelyhek tejjel, péksütemények kakaóval. Ez eléggé felejtős.


Kínában az egészséges választás egy kis rizsleves (kenyér helyett, kevés) és zöldség, tojás.. értelmes ételek egy kis rizzsel kiegészítve.


Amit követni érdemes az a kínai, lehetőleg rizs nélkül. Máshol sem esznek 'változatosabban'. Nyugaton, az elhízott emberek rohadt unalmasan esznek, mindig lisztet, cukrot és tejet reggelire, esetleg felvágottakat..


Össze kell variálni olyan ÉRTELMES ételeket, amikhez kedved van, a variációk egyfelől végesek.. másfelől ha konyhatechnológiát nézünk, akkor nagyon sokféleképpen el lehet készíteni tojásételeket, halakat, zöldségeket, és mind jó reggeli lesz.


Ott vannak még a nyugati süteményes reggelik alternatívájaként az ilyen paleós mákos sütemények. Nem lisztesek, finomak, időnként változatosságnak mint muffin vagy palacsinta.. biztos jólesnek valakinek.

2013. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A palacsintában liszt, meg tej van. Egyik se az ami pont nekem való lenne egy liszt és tejtermék mentes diétán. :D


Diétázoknak komolyan lehet enni sokát meg kolbászt, meg ilyen hízlaló kajákat? Kicsit furának tartom.

2013. aug. 24. 17:55
 8/13 anonim ***** válasza:

?


Érdekes, én egy banános-mákos-kókuszos palacsintában ha csinálok egész nap kereshetném, rohadtul nem találnék lisztet vagy tejet (gyümölcsön kívül hozzáadott cukrot sem).


Oké, én tejmentes vagyok, örülök ha más is, jó hogy vannak emberek akik ilyen döntésre jutottak. Nagyon sok tej-lisztmentes recept van.

2013. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mi most ugyanarról a palacsintáról beszélünk? :D csak mert én az ilyen házi palacsintára gondoltam amit otthon összekeversz, tudod liszt, meg tej, meg cukor, meg tojás, és utána kisütögeted. nem is tudtam hogy létezik más fajta palacsinta is...


Bár lehet te, aki egész életében tej meg liszt mentes életmódot vallt, te meg a mi házi palacsintánkról nem hallottál még soha életedbe :D

2013. aug. 24. 18:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Hallottam róla. Biztos hogy nem a házi palacsintáról beszélünk, legalábbis nem mindketten :)
2013. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!