Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ciki konditeremben izzadni?

Ciki konditeremben izzadni?

Figyelt kérdés

2. hete járok, jelenleg 125 kg vagyok. Tudom, hogy nagyon izzadok, de mások is... erre tegnap beszólt egy csaj, hogy "fúj tiszta víz a pólód, hogy van ehhez képed???"

Lehidaltam... Most ez mi.. :( Elküldtem a pcsaba, de attól még szarul esett...


2014. okt. 19. 20:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Én is minden nap lefürdök, mert a melltartót sem tudom felvenni, olyan izzadt vagyok:D

De inkább örülök neki, méregtelenítés...:)

2014. okt. 20. 15:39
 12/15 anonim ***** válasza:

Őőőő, én 175 centi vagyok és kb 55-60 kiló, de kicsi koromtól kezdte rettenetesen izzadós vagyok, és erről abszolút nem tehetek, és tényleg tökre meglepő is, de pl ha megyek spinningre, márpedig oda megyek heti 2x tuti, akkor én vagyok az egyetlen aki 10 perc után olyan mintha átúszta volna a Dunát, és nem túlzok :D Én is zavarban vagyok néha miatta, de hát istenem, akinek nem tetszik, az ne járjon konditerembe, és ne hibáztasson olyanért amiről nem tehetek... Amúgy nem egy-egy helyen izzadok, nyilván, hanem mindenhol, legfőképpen a hajam alól dől az izzadtság :S Ez van, ezzel kell élni.


27/L

2014. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az edzőteremben nemizzadni a ciki. Az ilyen hülye p**ák bemennek falatnyi kisgatyákban meg topokban, kisminkelve, kivasalt hajjal, megemelik az 1kilós súlyzót kétszer, ráülnek a lábgépre, közben csinálnak 15 képet magukról, kiposztolják facere, hogy edzenek, aztán megisznak egy epres-banános shaket, és hazamennek. Na az a ciki, mégis belőlük van szomorúan sok az edzőtermekben...
2014. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Az edzőteremben nemizzadni a ciki."

ENNYI! :)

2014. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
¡FAKE!
2014. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!