Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ciki konditeremben izzadni?

Ciki konditeremben izzadni?

Figyelt kérdés

2. hete járok, jelenleg 125 kg vagyok. Tudom, hogy nagyon izzadok, de mások is... erre tegnap beszólt egy csaj, hogy "fúj tiszta víz a pólód, hogy van ehhez képed???"

Lehidaltam... Most ez mi.. :( Elküldtem a pcsaba, de attól még szarul esett...


2014. okt. 19. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy elküldted. Egyáltalán nem ciki, sőt az mennyire ciki már, ha valaki "edzés" után bemegy úgy átöltözni, hogy egy csepp izzadság sincs a homlokán? Ez ne essen szarul idióták mindig voltak lesznek, és sajnos mostanában a konditermekben elég nagy számban találhatóak meg.
2014. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valahol nem ciki, akkor az az edzőterem! Nem foglalkozz vele, dolgozz tovább.
2014. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Az van hogy az ilyenek hiszik magukat tokeletesnek. Szegeny nincs tisztaban magaval. Ra se rants.
2014. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
50%
Addig le sem szállok a futópadról, amíg nem vizes a póló. Direkt arra hajtok, hogy az legyen. Így biztos égetem a zsírt. Ne foglalkozz vele! Én is tuti csuklóból visszaszóltam volna.
2014. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szarul eshet, de Te komolyan csinálod. Ennyi. Aki tud edzeni, ezt tudja értékelni, ha valaki annyira dolgozik, hogy már bele izzad.


Aki divatból jár le, annak már az is zavaró, ha valaki ott keveri a fehérjét, vagy ordít az erőlködéstől.


Az ellenben van egy higiéniai kérdés, amit illik betartani. Mégpedig az, hogy magad után izzadságod nem hagyod ott a gépen, hanem vagy lerakod rá a törcsidet előtte, vagy utána letörlöd. Erre vannak tisztító szerek és törlők kirakva valamennyi helyen. Ez elvárható akkor is, ha kicsit izzadsz, akkor is ha nagyon izzadsz, vagy azt hiszed, hogy egyáltalán nem izzadsz.


Hajrá!

Izzadj tovább!

Kitartást!

Az a libát, meg ignoráld.

2014. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Hát a csaj volt ciki... Épp ilyenek miatt nem járok terembe :(
2014. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Meg egy embert se lattam, aki letorolte volna, csak en torolgetem a gepeket... ez alap..
2014. okt. 19. 21:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek megnyilvánulásai nehogy elvegyék a kedvedet az edzéstől! Nem Veled van a baj.
2014. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez a csaj nem normális.

A konditeremben nyilván mindenki izzad, aki normálisan edz.

2014. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Terítsd a törölközőt oda, ahol a padokhoz hozzáérsz. A többihez a sunának abszolút semmi köze. Sokkal cikibb, amikor valaki nem izzad, ellenben sétálgat géptől-gépig, néha a telefonját nyomkodva.


Ha vigasztal, én átlag testalkatú nő vagyok, és izzadok, mint a ló. Lefutom a gyorstempójú néhány km-emet bemelegítés gyanánt, már akkor vizes a pólóm, utána már akármit csinálok a súlyokkal, tovább izzadok :D A legjobb, amikor még a gatyám is vizes, ahogy ülök, olyan vagyok mint aki behugyozott. De ez van, utána lefürdök, és probléma megoldva :-)

2014. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!