Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hete járok konditeremben....

1 hete járok konditeremben. Mennyi idő alatt jó alakom? (kép)

Figyelt kérdés
[link] jelenleg így néz ki a hasam.Augusztus végén megyek nyaralni,addigra szeretnék jobban kinézni. Sajnos mellem alig van,de beletörődtem,inkább a szebb test. :) 17/L 170 cm 73 kg
2014. febr. 17. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

73 kg 170 cm-hez??? :S

Nem is látszik :D Én max. 60 kg-nak tippeltelek volna.

Nyár végéig nagyon látványos változásokat lehet elérni, csak járj továbbra is rendszeresen, bár szerintem legalább heti 2 alkalom kéne. És az étkezésre is nagyon figyelj oda.

2014. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,az a szerencsém,hogy egyenletesen oszlik el. :D heti 3x megyek,próbálok egészségesen enni.Köszönöm a választ. :)
2014. febr. 17. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, elolvastam, valamiért heti 1-et hittem :)

Már most is szépen látszik a derekad vonala. Biztosan szép lesz, ha még formálódsz és feszesebb leszel.

2014. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azta, de jó a derakad :-)
2014. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

WC uloket tessek mindig csukva tartani, megrontja a chi-t ;)


Mar most sincs rossz alakod, rendszeres kondizassal olyat tudsz belole varazsolni nyarra (de ha tenyleg odafigyelsz, akkor mar juniusra) hogy meg a csajok is utanad fordulnak a strandon.


Fiatal vagy, nagyon hamar fog jo iranyba reagalni a tested a sportra!

2014. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!