Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet nekem egyáltalán normáli...

Lehet nekem egyáltalán normális alakom? (Többi lenn. )

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok. 160 cm és jelenleg 63 kiló.

Van már egy gyerekem is, 3 éves.

A szülés után lefogytam több mint 20 kilót.

Most januártól kezdtem újra komolyan odafigyelni az étkezésre és a mozgásra.

Január 7-én 67 kiló voltam.

Nézegettem magam a tükörbe, és nagyon nem tetszik, amit látok :-(

A vállaim szélesebbek, mint a csípőm, a melleim nagyon nagyok, derekam nem sokkal keskenyebb a csípőmnél.

Ha lefogynék olyan 55 kilóra változik vajon az összkép is?

Nyilván vékonyabban csinosabb lennék, de az alkatomon nem segít.

Felöltözve még nem olyan borzasztó. Magassarkúval, előnyös felsőkkel tudom azt takarni-kiemelni, amit kell.

De fürdőruhába... Lehet ezen segíteni valamivel?


2014. febr. 14. 14:14
 1/6 anonim válasza:
Ha az alap test alkatod ilyen akkor nem.Énis ilyen hasonló testben élek.Úgymond erősebb csontozatú vagyok.Olyan mintha vastagabb lenne a karomon a hús de nem mert a csont vastag benne.meddig nem tudod elfogadni magad addig nem leszel boldog.
2014. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az alkatodon, a csontszerkezeteden, valóban nem tudsz változtatni,

de az nem mindegy, hogy feszes, izmos, formás vagy-e, vagy puha, löttyedt. Hogy csak ruhában nézel ki jól, vagy anélkül is.


Persze, ha ez nem érdekel, akkor nem kell másokért változtatni.


Én is keskeny vállú, kismellű, széles csípőjű vagyok akár van rajtam 10 kiló, akár 5-el kevesebb vagyok, mint a normál,

de azért normál súllyal és feszes, izmos tagokkal még mindig jobban érzem magam.

2014. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Így néztem ki nyáron:

[link]

2014. febr. 14. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs rossz alakod.

Mondjuk a helyedben már csak a melled miatt is fogyni szeretnék egy picit. Nem lehet könnyű cipelni őket. :/

Egy kis kocogás, súlyzózás karra, guggolások, kitörések és nagyon szépen lehetne formálni, feszesíteni a tested.

Persze szálkásító diéta mellett.

5 kiló lehet elég is lenne.

2014. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A mellem az a részem, ahova egyből hízom, viszont ha fogyok, onnan nem nagyon megy le.

6 éve B kosaras melltartót hordtam 60 kilósan, szülés után D-E lett 90 kilósan.

Most 63 kilósan is D-s :-(

A magasságomhoz elég nagy. Bő ruhákba iszonyat robosztusnak látszom.

Csak a szűk felsőkbe látszik, hogy alatta nincs akkora hasam.

Nagyon elszántan diétázom. Mellette futok és itthon tornázom.

1 hónap alatt 4 kiló ment le eddig. Továbbra is csinálom.

Ma ahogy néztem magam a tükörbe kicsit elkeseredtem. Szemből még rosszabb a látvány...

2014. febr. 14. 15:11
 6/6 anonim válasza:

Hát, férfi létemre én speciel összetenném a két kezem, ha minden nőnek ilyen alakja lenne, de saját tapasztalatból:

- kenyér és édesség kiiktatása rengeteget segít. Mióta nem eszem gyakorlatilag egyiket sem (hetente egyszer egy kevés csokit legfeljebb, kenyér is maximum szendvics) nem igazán ingadozik a súlyom.

- valami sport ami alapvetően izomtömeget is növel, pl crossift csodákat tehet - küzdősportok szintén

- én annak idején az L-Carnitin-től rengeteget fogytam

Érdekes egyébként, hogy általában azok a nők akarnak fogyni, akiknek az égadta világon semmi gond sincsen az alakjával, akik meg vasággyal 40 kg-t nyomnak, vagy annyit mint két koca, általában tök jól megvannak. :)

25/F

2014. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!