Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen alakom van?

Milyen alakom van?

Figyelt kérdés
Megpróbálok odafigyelni az alakomra, már fogytam 20 kg-t.Régebben nem volt semmi önbizalmam.Mostmár jobb de én még úgy érzem hogy nem tökéletes.A barátom(nemrég vagyunk együtt szóval nem tudja hogy régen hogy néztem ki) azt mondja hogy nagyon jó az alakom és szexis, de én ebben néha kételkedem...Szerintetek most a "van mit fogni rajtam" kategória vagyok(amit a pasik is szeretnek) vagy még a "dagadt" kategória?Körübelül még olyan 5-10 kg-t szeretnék fogyni.
2014. jan. 25. 17:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
kép: [link]
2014. jan. 25. 17:29
 2/17 anonim válasza:
0%
Még éppen hogy belefér, de ha még egy kicsit fogysz, akkor jobb lesz.
2014. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Persze az sem jó, hogyha egy lány túl vékony. Legyen rajta mit fogni! De még próbálj meg leadni kb. 5 kilót.
2014. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Csak a karodon látszik igazán a felesleg.

Azt leszámítva, számomra már a vékony kategóriába tartozol.

2014. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is még egy 5kiló de nagyon ügyes vagy egyébként! hogy sikerült leadni?
2014. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) személy szerint én a combjaimat találom vastagnak szóval arra még mindenképp gyúrok majd :D hát igazából nem volt gyors fogyás(1,5 év): nyáron minden nap mentem futni illetve kevesebb szénhidrátot ettem, meg este már próbáltam 6-7 körül enni utoljára.
2014. jan. 25. 18:37
 7/17 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy,gratulálok...csinos vagy szerintem. Nekem is hasonló alakom van...a nőies alaknak a feszesség a kulcsa...fa izmos/keményebb feszes pl a feneked combod azt imádják..lapos hasat nem szeretik...de egy kis izom nem árt....meg aki sportol annak önbizalmad is lesz..egyébként látszik rajtad hogy sportoltál...megkérdezhetem hogy hány cm/kiló vagy ? :))
2014. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi :) 164 cm és 68 kg vagyok, bár sokan mondják hogy kevesebbnek nézek ki :D a lapos hasat télleg nem szeretik? :O pedig én mindig arra voltam a "legbüszkébb" :D
2014. jan. 25. 19:27
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem már nem kéne fogynod, nekem így nagyon tetszel:) őszintén.
2014. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
és mi az hogy nem szeretik a lapos hasat előző? :D akiket én ismerek azok pont nem az izmosat szeretik, hanem a vékonyat, tehát mindenki máshogy gondolkodik ez is bizonyítja;)
2014. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!