Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen alakom van?

Milyen alakom van?

Figyelt kérdés
Megpróbálok odafigyelni az alakomra, már fogytam 20 kg-t.Régebben nem volt semmi önbizalmam.Mostmár jobb de én még úgy érzem hogy nem tökéletes.A barátom(nemrég vagyunk együtt szóval nem tudja hogy régen hogy néztem ki) azt mondja hogy nagyon jó az alakom és szexis, de én ebben néha kételkedem...Szerintetek most a "van mit fogni rajtam" kategória vagyok(amit a pasik is szeretnek) vagy még a "dagadt" kategória?Körübelül még olyan 5-10 kg-t szeretnék fogyni.
2014. jan. 25. 17:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki a lapos hasat írta...kicsit elírtam,így módosítok...nem a laposat nem szeretik...hanem a kockás-izmosat...szval az nem baj ha pl a hason van mit fogni..talán az a legjobb ha van mit fogni de állva lapos kinézetű :)
2014. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok, szép eredmény.

Látni, hogy nőies maradtál, igen combból szerintem még ha egy picit lefaragsz, akkor teljesen jó lesz.

Ez kb már csak 3-5 kg felesleget jelent.

2014. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom, hogy már a jó kategóriába tartasz. Én is azokkal értek egyet, aki szerint a combból még lehet kicsit fogyni, de úgy az összkép - ízlésem szerint - rendben van. :) És gratuálok az eddigiekhez. :)
2014. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 VWXYZZS ***** válasza:
Nem rossz, de comb környékéről meg van mit fogyni. Ha sikerült lediétázni utána azért az izom tömeg növelését se felejtsd el. Az adja a jó alakot nem az, ha vékony vagy.
2014. jan. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 pinkpancser ***** válasza:
Szerintem is a combon van egy kis plusz, de összességében tetszik. Esetleg egy kép oldalról?
2014. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 KysPimasz95 válasza:

Szerintem rohadt jó alakod van.:) nagyon tetszik..:D eggy ilyen alak pont tökéletes ..


19/F

2014. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
jo alakod van:)
2014. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!