Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve:( annyi gyors kajàt összeettem,hogy 165cm-sen 75kg vagyok.Mit változtassak az étrendemen?Mit kellene sportolnom?Heti 3x lovagolok,tudom h ez nem elég,futni nem tudok elmenni,mert itt a városban csak az utcán tudnék,de egyedül nem engednek el,barátaim nem sportosak.Nem akarok gyorsan,inkább tartósan szeretnék,hogy ne jöjjön vissza és hogy ne legyek löttyedt(mell,segg).Bármilyen tanács jóljönne.Mennyi lenne egyébként az ideális?

17/L


2014. aug. 3. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress rá erre a könyvre, töltsd le, benne van a válasz.

“Amit a zsírégetésről tudnod kell”

2014. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előszőr egy étrendet kell kialakits magadnak.aztán meg egy neked megfelelő tornát válassz amit otthon csinálhatsz.probálkozz szénhidrátszegény diétával.
2014. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne fogd rá a gyorskajára. Az se hízlal jobban, mint más kaja. Kevesebbet kell enni, ez a titok, inkább vizet kell inni evés helyett. Ha meg még pontosabb akarsz lenni, akkor mérd le, számold ki és jegyezd fel, hogy naponta mit ettél és ennek megfelelően alakítsd ki az étrendedet.
2014. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 150 centisen 52 kiló vagyok... akkor én mit mondjak? Rendszeres kézilabdázás, futás, tollasozás mellett.
2014. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ideális -.-
2014. aug. 4. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!