Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le aug végére...

Hogy fogyjak le aug végére 7kg. ot?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég sok de le akarom adni gyorsan mert elkezdtem egészségesen élni és nagyon tetszik.. ráadásul sportolok is már 1 hete 2 naponta 1 órát. KÉRLEK ne írjátok h napi 5x egyek stb, nekem gyors fogyás kell bármi áron! Köszi

2014. aug. 3. 11:45
 1/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :(
2014. aug. 3. 12:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te akarod eldönteni hogy mit írhatunk, akkor mit vársz.?
2014. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most akkor egészségesen akarsz élni, vagy 7 kg-ot akarsz fogyni az egészséged és az izomtömeged kárára?

Szánalmas, hogy naponta jönnek ezek a határidős fogyás kérdések. Szerintem még augusztus 20-án is azt fogják kérdezgetni, hogy szeptemberre hogy fogyjanak le.

2014. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Koplalással simán lefogysz annyit, csak aztán egy hét alatt visszajön a duplája.
2014. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Ennyit sehogy sem fogsz lefogyni egy hónap alatt

2. Ha te mondod meg, mit írjunk, minek kérdezel? Akkor vedd fel diktafonra, amit hallani akarsz, aztán játszd le naponta párszor.

2014. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 predatornova válasza:
Le lehet fogyni,de csak következményekkel.Magas napi fehérjebevitel 1.5 v.2 gr/ testsúlykilogrammonként sok folyadékkal.Kevés szénhidrát zsír fogyasztás mellett.Viszont izomból fogsz egyből fogyni s nem zsírból.Te döntésed s akaratod!
2014. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!