Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le nyár végére?

Hogy fogyjak le nyár végére?

Figyelt kérdés
161cm 61kg és 14 éves vagyok. Leszeretnék fogyni nyár végére. Csak itthon tornázhatok. Részletesen leírná nekem valaki mit kéne csinálnom hogy 8kg-ot fogyjak??Naponta 1 óra ugrókötelezés minden nap??
2012. júl. 11. 14:49
 1/5 anonim válasza:
én is 8kgtól akarok megszabadulni..csökkentsd az adagaid édességet ritkán egyél, fuss, biciklizz és a legfontosabb sok vizet igyál.
2012. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És így biztos sikerülni fog nyár végére??
2012. júl. 11. 15:09
 3/5 anonim válasza:
igen..és am se vagy kövér hanem husis vagy én 163cm és 60kg vagyok
2012. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyok kövér és még addig szeretnék vékonyabb míg az nem leszek :D
2012. júl. 11. 15:16
 5/5 anonim válasza:

Akkor fogsz lefogyni,ha TÖBB KALÓRIÁT ÉGETSZ EL MINT AMENNYIT BEVISZEL!

Itt részletesebben leírja:


[link]


Ezen az oldalon le bírsz kérni egy edzéstervet is..ott fent írja hogy főoldal,DVD,tornavideók......Étrend és mellette hogy edzésterv.Meg kell adnod az E-mail címed és hónapról hónapra új edzéstervet kapsz..az edzéstervben találsz videókat,és a videó alapján kell hogy tornázz..és még úsznod sem kell!Ha nem akarsz edzéstervet,mert nincs rá időd,akkor elég ha naponta megcsinálod ezt:


[link]


De kereshetsz az oldalon más zsírégető edzéseket is..

Sok Sikert!!

12/L

2012. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!