Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nyár végéig...

Hogyan fogyjak le nyár végéig minimum 5-10 kilogrammot?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és sajnos 96 kiló és ezen változtatni szeretnék.elkezdtem nyár elején járni egy barátommal konditerembe de nem fogyok, csak izmosodok ami nem baj, de mellette nem fogyok a cardio gépek használata mellett sem :/ diétát akarok csak nem tudom mit egyek, hányszok egyek egy nap, mien típusú ételt, ilyesmi...
2011. júl. 22. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:

1 nap 5-6x keveset

reggelire: tojást vagy müzlit tejjel esetleg joghurttal

tízórai: gyümi, vagy joghurt

ebédre: sovány hús esetleg rizs vagy sali

uzsi: gyümi, joghurt, sali

vacsi: sovány túró, sovány hús, sali

(a vessző nm azt jelenti hogy mindet, hanem hogy vagy egyiket vagy másikat csak a mihez tartást végett)

csak vizet v cukormentes teát igyál napi 3-4 litert 1 hét alatt látni fogod a változást ;) hajrá

2011. júl. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokan mondják ezt a napi sokszor keveset, elhiszem, van, akinek használ, de épp annyian vannak, akiknek nem, köztük ez nekem ez se jött be.

Ami bejött: napi 2 rendes adag normál kaja (délben, meg este 6-kor). Nem kell, hogy fogyis legyen, de a kalóriára azért ügyelni kell, éhen ne maradj, de nem kell annyit enni, hogy utána meg se tudj mozdulni. Én ugyanúgy megettem a hurkát, palacsintát - mértékkel persze -, meg utána zöldségekre fogtam magam pár napig, de megérte :)

Reggel kávé (ha nem kávézol, kakaó, esetleg egy joghurt, kefir, ilyesmi), este hat után meg csak folyadék.

A fogyásban talán annak is szerepe volt, h 2 napra előre megfőztem, és nem volt más kaja, így lett zöldségnapom, húsnapom, fehérjenapom, főzeléknapom, mert általában egyfélét csinálok, de nem szándékosan.

Kristálygomba limonádéból napi 7 dl-t ittam (anyagcserét javítja), és pár hét után már volt látható eredmény.

2011. júl. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bix ***** válasza:
előbb el kéne dönteni hogy mit akarsz. izmot építeni, vagy fogyni. a kettő együtt nem megy. vagy szénhidrát szegényen étkezel és kardiózol akkor fogysz, vagy súlyzós edzéssel sok szénhidráttal és fehérjével izmot építesz.
2011. júl. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ígyvan ez csak attól függ ha rendesen edzel hogy mennyi szénhidrátot eszel. csökkentsd le valamennyivel és menni fog!
2011. júl. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyan? Legközelebb ne nyár közepén kezdd el...
2011. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de épp nyáron akartam mivel iskola mellett nem volt időm konditerembe járni -.- csak az a baj hogy nem eszek sokat egy nap de így is kövér vagyok :S

naponta eszek reggelire 1 zsemlét/2 szelet rozs/barnakenyeret, ebédre levest+kevés húst kizst valamit, meg általába vacsorára is szendvicset vagy pirítóst vagy valami könnyebbet és általában nap közben nem is eszek :S

2011. júl. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!