Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyár végére, hogyan fogyjak...

Nyár végére, hogyan fogyjak le 15 kg-ot?

Figyelt kérdés
16/L , 70 kg, 166 cm magas
2012. jún. 17. 20:55
 1/8 anonim válasza:
5%
ne egyél egy hétigse semmit !! max egykét almát!! :DD én ugyfogytam le 12 kilót! egy hét alatt! És ezt komolyan mondom! Igaz kicsit durva hogy nemkajálsz de nekem bevált! vagy sok sport!!
2012. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Son ***** válasza:
Az előző egy mazohista retardált állat. Talán mozogj, és diétázz????????????? 15 kiló nem olyan sok.
2012. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elsőke nagyon okos, de ha neked több eszed van, akkor nem hallgatsz rá.


nos, minden nap 1 óra sport. lehet séta, bringa, úszás, kocogás, vagy ami jól esik.

normális, változatos étrend, amiben van fehérje, szénhidrát, zöldség, gyümölcs.

ásványvíz, szénsavmentes. ebből minimum napi 2.5 liter. a folyadék nagyon fontos a jó emésztéshez, és hogy ne száradj ki.


lehet, h nem 15 kgt fogysz, de formásodni fogsz, és jobban érzed majd magad.


gondolom gimis vagy még, más dolgod úgysem lesz :)

2012. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönömmm. Még írjatok :D
2012. jún. 18. 08:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nem tudsz leadni addig 15 kg-t. Vagyis le tudsz adni, de fontosabb, hogy egészségesen add le. Addig a te súlyoddal szerintem 8-10kg az egészséges. De sok sikert kívánok hozzá!
2012. jún. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 18. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:

négyes, sztem le tud adni.

pont ugyanennyi idős voltam, csak magasabb és szélesebb, mikor 1 nyár alatt fogytam 10kgt. és még csak meg sem erőltettem magam, néha elmentem cangázni, figyeltem, hogy ne csináljak nagy zabálásokat, viszont nem kínoztam magam halálra, nem éheztem, nem volt semmi bajom.


gondoljunk bele abba, ha minden nap elmegy a kedves kérdező, és mozog 1 órát, valamint normális kajákat eszik, akkor simán hozható a 12-15 kg is akár.

ha csak 10et fogysz, sztem már akkor is csinibb leszel, a másik 5 meg lemegy szép lassan.

aztán nem ellazsálni a dolgokat! :)

2012. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 18. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!