Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mégis mit lehet ilyenkor tenni?

Mégis mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, 70 kg körül. Maximum 20 kilót szeretnék fogyni, sokat biciklizek, mozgok, nem eszek többet, mint egy átlagos ember, sok zöldséget fogyasztok, mégis úgy érzem, egyre nagyobb és nagyobb leszek.

20/L


2014. jún. 26. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban nem eszel sokat és normális ételeket eszel, akkor én a helyedben elmennék orvoshoz. Lehet, hogy a pajzsmirigyeddel van gond, vagy valamilyen hormon.
2014. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" nem eszek többet, mint egy átlagos ember"


Itt lesz a kutya elasva. Szamold csak ki nehany hetig a napi bevitt kaloriaidat pontosan, valoszinuleg latni fogod hogy egyszeruen sok.

2014. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg többet eszel mint az átlag és/vagy nem mozogsz eleget.

Nem létezik, hogy minden 2. kövérnek szervi baja van :D

Mennyit eszel egy nap, és miket? (csak az igazat...) És mennyit mozogsz, milyen tempóban?

2014. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, én is mindig azt mondtam, hogy nem eszek sokat. Így is volt, térfogatra, vagy súlyra nézve nem volt sok. :) Van, aki zabálhat egész nap, és nem hízik, de mi nem vagyunk ilyenek. Nekünk oda kell figyelni, hogy MIT eszünk. Kenyér, péksütik, cukor, mind szemét kaja, ki kell hagyni az étrendünkből. Másnak sem egészséges, csak van akinek bírja a szervezete évtizedekig is, másnak nem, és akár meg is betegszik tőle, még ha nem is tudja, hogy attól van.
2014. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!