Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb 10 kg-tól megszabadulni, nyárra. De nem tudom hogy tegyem, mert , azon hogy mit egyek és mikor azon nem tudok változtatni. Kb 2 opció van vagy nem eszem meg, akkor éhezem, vagy kihányom. Hát egyiket sem szeretném....Ezért kéne valami hatásos terv, ami segít...
2012. febr. 20. 06:52
 1/7 *gin* ***** válasza:

tényleg csak ez a két opció van szerinted? ez elég szomorú... tudsz bármit is a tudatos táplálkozásról?


tarts be az étrendjét és az edzését 70 napig, és lemegy a felesleg [link]


mielőtt valaki lecseszne, hogy mire fel ajánlok neki kész étrendet az adatait nem ismerve.... nos... inkább legyen elszámolva 2-300 kalóriával az étrend, minthogy itt hánytassa magát...


kérdező, sürgősen műveld ki magad legalábbis minimális szinten a testeddel kapcsolatos ismeretekből, és akkor te is tudsz hasonló étrendet írni személyre szabottan is. ez amúgy az alapvető intelligenciához is hozzátartozik. már nem az étrendírás, hanem az, hogy valaki tisztában legyen azzal, hogy sem a koplalástól, sem a hánytatástól nem fogsz fogyni. upsz :)

2012. febr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gin jól mondja, és nézd meg a linket amit küldött! Talán segít kicsit összevakarni magadat...


Vagy egy másik oldal még a [link]

2012. febr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hogy kéne étkezni, változatosan sokszor keveset stb. De egy kollégiumban ezt igen nehéz betartani... Ott az ebéd, ez van vagy megeszed vagy nem... Nem érdeklik őket , hogy most én egészségesen szeretnék étkezni.. kapok hetente 1 almát kapunk és ezért jövőhétig meg sem szólalhatok...
2012. febr. 20. 14:59
 4/7 *gin* ***** válasza:

ha tudod, hogyan kell rendesen étkezni, akkor még jobban szégyelld magad, ha azt hiszed, hogy a fentiektől fogyni fogsz. sosem értettem ezeket a bentlakós iskolákat, olyan opció nincs, hogy nem kéred a menzát (ergo nem veszel kajajegyet vagy nemtom) és otthonról viszed a kaját? az étrendben, amit linkeltem az egyetlen főtt kaja a csirke + rizs, abból nem nagy szám 1 hétre előre elkészíteni hétvégén otthon. vagy már 5-6 ezerért lehet venni ilyen mini főzősarkot (rezsóval, párolóval, grillezővel, amivel akarod), és azon ügyeskedni.

tudom sokkal körülményesebb, és egyszerűbb este bekuporodni a wc sarkába és ledugni a kis ujjacskádat a torkodra, de egyrészt ettől nem fogsz fogyni ellenben beteg leszel, másrészt meg mondd már el a szüleidnek, hogy a kajádba fektetett pénzük rendszeresen a budiban landol, biztos büszkék lesznek rád.

senki nem mondta, hogy fogyni egyszerű, és itt mutatkozik meg, hogy kik azok az emberek, aki levágnák a célhoz vezető utat, mert annyira szánalmasak, hogy a legegyszerűbbnek tűnő dologhoz nyúlnak. csak ne feledd, hogy a mellékösvényen amit kinéztél sokszor a legnagyobb gazokon kell átverekedned magad, és nem sok esélyed van rá, hogy onnan kitalálsz és a cél felé indulsz ismét...

2012. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendelni kell ennivalót, különben nem lakhatok ott... De magamnak fizetem a kollégiumot,nem a szüleimnek.. És egy szóval sem mondtam hogy bekuporodok a wc-be ledugom az ujjacskáma a torkomba és meghánytatom magam.. Szó sem volt erről, pont hogy ezt nem szeretném épp ezért kértem segítséget, hátha valaki tud valami HASZNOS választ is adni... Ettől függetlenül köszi a válsztodat :) SZÉP NAPOT! :)
2012. febr. 20. 17:27
 6/7 *gin* ***** válasza:

akkor mi a hasznos válasz? elmondtam hogyan lehet fogyni, erre mindenféle kifogásokkal jöttél. Nem hiszem el, hogy nem bírsz szimplán kevesebbet enni (de nem keveset! nagy különbség). + heti 4-5 futás, és nem lesz gond a menza kajával fogyás sem.


de oké, akkor tessék a számodra hasznos válasz, mert gondolom úgyis ezt vártad: inkább koplalj, mint hányjál, mindkettővel ugyanazt éred el, de ezzel legalább nem marod fel a nyelőcsövedet.

2012. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajj nem dehogy nem azt vártam, de időközben bennem is megformálódott a válasz így a kommentek által! Van néha olyan, hogy az ember nem lát a szemétől xD mint mikor kiküldenek a tábla elé és pont akkor nem jut eszedbe a matek példa, és mikor visszaküldenek a helyedre abban a pillanatdban jössz rá a megoldásra.. szóval annyit akartam mondani, hogy kellenek a külső szemlélők, a jó tippek st. szóval nagyon köszönöm :)
2012. febr. 20. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!