Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Híznom kéne?

Figyelt kérdés

Most, hogy lefogytam, az a kellemetlenség állt elő, hogy csontos a vállam, a mellkasom, és a mellem is "eltűnt".

Egyébként nincs bajom a kis mellel, de nem néznek jól ki rajtam már fölsők, amiket csak emiatt hagytam ott a boltban. Ráadásul az S-es póló eláll...


Igazság szerint híznék én 1-2 kg-t, ha tudnám, hogy a felsőtestemre jön fel. Mert a combom hasam meg ehhez képest nem azt mondom hogy nagy, de így se tökéletes...

És valószínűleg ez a pár kg nem a szükséges helyeket célozná meg. Vagy van rá esély, hogy nem?



2013. aug. 18. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Esetleg némi konkrétum?

Centi, kiló?

Mellbőség, derék, csípő, comb centiben?


Egyébként meg: erősíts, izmosíts!

Ha szimplán hízol, fix, hogy nem oda fog visszamenni, hanem előbb az egyébként is problémás területek lesznek nagyobbak.


(Gondolom, körte alkat vagy. A koporsóban is az leszel, ne kínozd magad fogyással! A karodat viszont izmosíthatod, s így nem leszel teljesen csontváz felül.)

2013. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is. Detto.

Hogy viszonylag "korrigálni" tudjam a felszedett kalóriapluszt, testépítésbe kezdtem.

Sikerült 12 kilót híznom, és lett egy pici mellem, legalábbis már ismét tudok melltartót hordani. igaz 70/a-t, de akkor is boldog vagyok, hogy van rajtam melltartó :)

Az izmok miatt végre lett alakom, nem csak csontváz. Anno meg tudtam számolni a bordáimat anélkül, hogy behúztam volna a hasam.

Most sokkal jobban érzem magam, jobb a közérzetem, szeretek edzeni :) Próbáld ki te is. (tömegnövelő étrend)

2013. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

167-8 centiméterhez vagyok kb 52-3 kg (nem tudom pontosan, bolond a mérleg)

Az eredeti célt sajnos alulmúltam, túl sokat mozogtam, nem keveset ettem.

Mell: 84 Derék: 63 Csípő: 81 Comb: 49


Szóval nem körte alkat, igenis volt mellem.. anno..:D


A poén meg az, hogy eddig is jártam konditerembe, ott alap volt a súlyzózás, de most átálltam a + heti 3 itthoni súlyzózásra is, 5 kg-os kézi súlyzóval.

2013. aug. 18. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Kaja rendben van? Érdekes, amíg nálam nem volt meg a 2 testsúlygramm per kg fehérje, addig tovább fogytam súlyzózás mellett is.

2 tskg fehérje, 3-4 tskg szénhidrát, most meg merem neked kockáztatni az 1 tskg zsírt(halolaj, lenmagolaj).

Ez legyen, aztán folytasd a súlyzózást, de keményen! Várj 1-2 hónapot. Havonta 1 kg nettó izom jön fel.

2013. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2.-nak.


Örülök, hogy megtaláltad a megoldást amitől jobban érzed magad.:)

Szerencsére nálam ennyire nem durva a helyzet, azért még tudok melltartót húzni magamra, csak ha egy szimpla, vagy vékony szivacsos van rajtam, akkor az úgy elég.. lapos. Főleg hogy megszoktam, hogy sose volt szükségem push-up-ra, pedig ma felpróbáltam egyet, de nekem olyan... kamu.:D


Ezért gondoltam hogy visszahíznék mondjuk annyira, amivel kiegyezek, és mondjuk formálnám magam...

2013. aug. 18. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Vékony a derekad és fogpiszkáló a lábad... innentől nem értem a problémád, számomra nem reális...


Mehetne bőven alulra is, felül pedig nem vagy "elfogyva".

2013. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy vastag, csak hogy nem tökéletes. Ergo lenne mit formálni.:)


Hát majd meglátjuk, lehet iskolaidőben visszajön egy kevés, mert direktbe tényleg nem akarok, és szerintem most nem is lennék rá képes. Addig meg keresek rá valami átmeneti megoldást.


Köszönöm a válaszokat!:)

2013. aug. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!