Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyok, de mégsem? Ilyenkor...

Fogyok, de mégsem? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Módszeresen nem fogyókúrázom, de mivel hajlamos vagyok nagyon sokat enni, és ettől lassan, de biztosan hízom, elkezdtem figyelni arra, hogy kisebb adagokat egyek, és az összmennyiség is kevesebb legyen, méghozzá jelentősen.


Azt figyeltem meg, hogy a derékbőségem csökken, lassan leesik rólam a nadrág. Ennek ellenére ha ráállok a mérlegre, akkor nem mutat különbséget, pont ugyanannyit, mint korábban.


2 hónap telt el, és 30/F vagyok.


2013. aug. 17. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A szervezeted kompenzal, es elkezdett több vizet raktarozni. Szerencsed van, es a derekadon nem vizesedsz annyira. Ez a ket faktor jatszik össze. Ha folyamatosan fogyokuraznal, ettol a viztol is valamikor megszabadulna a tested. De nem mindegy, hogy hany kilo vagy? Az a lenyeg, hogy a tükörkeped stimmeljen.
2013. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kiló, meg a tükörkép a fontos? Az is lehet, ha egészséges az ember. Le lehet élni egy életet nyugalomban 72 kilóval, de végig is lehet stresszelni mind az ötven-hatvan évet 68 kilóval, közben egész idő alatt csak azzal foglalkozol, mit egyél, mit igyál. Megéri?
2013. aug. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem stresszelek én semmit, inkább biológiailag érdekel a jelenség oka. Az első válasz érdekes is. Mostanában, hogy ilyen meleg van, sokat iszik az ember.
2013. aug. 18. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!