Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le egyedül?

Hogyan fogyjak le egyedül?

Figyelt kérdés

1 éve elkezdtem fogyózni egy barátnőmmel és 1 hónap alatt leadtam 5kg-ot. Minden nap mentünk futni, aztán mondta, hogy most nincs kedve, most nem ér rá stb és ez úgy abba is maradt mert én meg egyedül túl gyáva vagyok kimenni futni. Így mire a suli kezdődött vissza is szedtem azt az 5 kilót, aztán suli közben még többet. Vannak hormonproblémáim de szerintem ettől még képes lennék lefogyni csak egyedül egyszerűen nincs kedvem az egészhez és amikor úgy érzem meg a mérleg is mutatja, hogy most fogytam egy kicsit akkor jön valami negatív vélemény kívülről és a maradék kedvem is elmegy.


Az étel mennyiségével nincs problémám. Mindenkinek mást jelent egy adag, de ha vendégségben vagyok vagy valaki lát engem, hogy főtt kaját eszek akkor mindig csodálkozva szokták kérdezni, hogy "csak ennyi?". Tényleg nem eszek sokat. Csak az a gond, hogy apukám a magyaros kaját szereti és anyukám mindig olyat főz és azt kell enni ami van. Sajnos nem állunk úgy anyagilag, hogy mindenki másféle kaját egyen. Mivel én nem szeretem a zsíros ételeket, mindig elég keveset eszek az ilyenekből. Van amikor úgy bezabálok, hogy már a fülemen jön ki de az ritkán van. A zöldséget magában nem szeretem mert egyáltalán nem lakok jól vele, ugyanúgy korog a gyomrom utána és még íze sincs, ha meg van akkor meg nem finom.

Reggelizni délelőtt szoktam suliban egy szendvicset (vaj + csirkemellsonka), ebédelni 2-3 óra körül itthon azt ami van (egy tányérral, de nem púposan) vacsorázni meg 5-6 óra körül az ebédből egy fél tányérral (ha nem túl zsíros) vagy pirítóst. Néha bekapok 1-2 dolgot még napközben ha éhes vagyok. Édességet ritkán eszek mert nem vagyok édesszájú. Voltam már dietetikusnál.

Rengeteget idegeskedek a suli miatt és kezdek arra gyanakodni, hogy talán azért nem sikerül suli időben fogyni.

Nem akarok annyira vékony lenni, szeretném ha maradna rajtam egy kicsi, hogy azért legyen mit fogni, ezért elég lenne nekem ha csak 10-15 vagy 20 kilót fogynék. Jelenleg a nagyjából 160 centimhez majdnem 80 kiló vagyok. Nagyon zárkózott is vagyok miatta. 1 éve 75-76 voltam és ebből fogytam le 5kg-t.


Egyedül hogyan vágjak bele, hogy sikeres legyen?

17/L


2014. jún. 9. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezzel az étrenddel nem csoda hogy híztál. Amíg ezen nem tudsz változtatni halott az ügy.

Olvasd el a Sárga kapszulát

2014. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sárgakapszula könyv az tényleg jó.


Egyet jól jegyezz meg. Helyetted senki sem fog lefogyni. A helyedben azt csinálnám ami bevált. Úgy kajálnák mint amikor lefogytál 5 kilót és annyit futnák mint akkor. Nincs szükséged senkire a futáshoz, nagy lány vagy már. Egyedül is megtudod csinálni és meglátod ahogy ezzel szembenézel, egyre nyitottabbá fogsz válni. Holnaptól kezdheted is de az lenne a legjobb ha még ma. Csináld rendszeresen, ha esik ha fúj. mindig tartsd a CÉLON a szemed.!

2014. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van kedved a fogyókúrázhatunk együtt. :) ha van kedved írj! 16L
2014. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :) Ha budapesti vagy, futhatnánk együtt. :)
2014. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80 kilósan ne kezdj el futni mert csak tönkre megy a térded, bokád, hátad stb.
2014. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!