Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le gyorsan es...

Hogyan fogyjak le gyorsan es latvanyossan? Segííítsetek!

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
vágd le a lábadat! mínusz jó pár kiló
2014. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne egyél annyit, mint egy víziló és járj el futni.
2014. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Nekem az vált most be, hogy délelőtt kevesebbet eszem, kb fele, vagy 2/3 adagot. Ez egy étkezés. A második, és egyben utolsó étkezés este van, kb 6-7 óra körül, ami egy 7-8 dl gyümölcsturmix tejjel. Az elején lehet, hogy kicsit rossz lesz, de aztán hozzászoksz valamennyire. A lényeg, és ezt nagyon jegyezd meg: ne mérd magad kb 2 hétig! Mert ennyi idő alatt nem lesz változás, és elmenne a kedved, ha megtudnád. Ezért csak később mérd magad. Kitartás kell hozzá, akkor is ha nehéz.
2014. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Számold a kalóriákat, étkezz egészségesen és sportolj! :)

A harmadik válaszoló hülyeséget ír, mivel koplalással nem érsz el semmit. Beindul a jojó effekt és visszahízod a dupláját. Inkább lassabban fogyj, de tartósabb lesz az eredmény.

2014. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%-os, legalább ne beszélj hülyeségeket, tejes gyümölcsturmix vacsorára? Akkor már inkább egy tábla csoki, az legalább finom.
2014. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen, tejes gyümölcsturmix vacsorára. A gyümölcs egészséges, és kevésbé hízlal, mint egy tányér krumpli vagy tészta vagy hús, vagy a kenyér, vagy a nassolás. És nekem igenis bevált, mert én FOGYTAM EZZEL, arról nem tehetek, hogy te nem tudsz hozzászólni érdemben a dologhoz, mert te nem tudsz lefogyni biztos. (Persze most írhatod nyugodtan, hogy te nem is akarsz fogyni, csak hogy ne nekem legyen igazam.)

A kérdező kérdezett, én meg válaszoltam, hogy NEKEM mi vált be. Inkább írj neki értelmes választ ahelyett, hogy velem kötözködsz.

2014. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából 168 centihez 86 kilóról 52-53-ra fogytam a glutén (lsd. kenyér) és a laktóz (TEJ) teljes elhagyásával, mivel nem szeretek egészségtelen, felesleges szemetet enni. :) Gyümölcsöt meg lehet enni de keveset, és reggel. Nem tudom aki fogyni akar minek eszik cukrot este, de te tudod...
2014. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
dugi fogyi diéta! napi 2 ora szex vagy önkielégités
2014. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!