Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segííítsetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segííítsetek mit tegyek? Szereteeem!

Figyelt kérdés
Volt egy barátom másfél éve és egy nagyon jó barátnőm.Nagyon bíztam bennük... amikor bekövetkezett a tipikus pofára esés ugyanis összejöttek. A lány nem Magyarországon él de évente 1-2 hónapot itt vannak. Amikor dobott a barátom FACEBOOKON! jó pár hétig nem beszéltem egyikkel sem. Totál összetörtem! Egyszer csak bejelölt egy srác Facen azzal, hogy szeretne ismerkedni egyből levágtam, hogy ez bizony az exem el is mondtam neki, hogy tudom, hogy ő az. Kérdeztem h mit szeretne és mondta, hogy csak kíváncsi mi van velem stb. DE a barátnője megtiltotta, hogy beszéljünk. lényeg a lényeg, hogy találkoztunk és kavartunk. Rájöttem, hogy még mindig szeretem NAGYON de most 1 hónap múlva megy ki a barátnőjéhez nem tudom mit tegyek. Probáljam meg vissza szerezni vagy felejtsek??? :/
2012. nov. 2. 22:11
 1/7 A kérdező kommentje:
khm
2012. nov. 2. 22:35
 2/7 anonim ***** válasza:
hát elég rossz húzás volt a barátnődtől, de ugye egy kapcsolathoz két ember kell, és ha a volt barátod ilyen szemét volt Veled, akkor máskor is megeshet, hogy csak igy férredob. ha azt elbírod majd újra átélni ami a szakitás után volt, akkor talán próbáld meg. jó igen, elég gonosz dolog egy olyannal kavarni akinek van barátnője, de a Te esetedben ez szerintem megbocsájtható.
2012. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. nov. 2. 22:45
 4/7 A kérdező kommentje:
* megsúgjam e a csajnak, hogy megcsalta a srác..??? mert most nagyon elszállt magától, hogy elvette tőlem és nagyon nagy a kísértés de azért nem akarok az ő szintjére süllyedni.!
2012. nov. 2. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne törődj a lánnyal, tudom, ilyenkor a legszívesebben elmondanád neki, de akkor tényleg az ő szintjére süllyednél le. Csak mondjuk nem tudom, a környezeted mit gondolna Rólad, ha kitudódik a dolog kettőtök között. Nem gondolnák azt, hogy rib* vagy? Vagy a többiek is tisztában vannak azzal, amit a volt barátnd tett Veled?
2012. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert tudod, ha elmondod a lánynak, hogy a fiúval újra kavarsz, akkor ő azonnal továbbadhatja másoknak és akkor a régebben történt dolgok (hogy ő vette el tőled) már senkit nem fognak érdekelni és akkor talán Te jársz rosszul, mert lehet, hogy a fiú is meghátrál és a környezetednek is rossz véleménye lesz Rólad. Na ezek csak feltételezések persze, nem ismerem egyikőtöket sem, hogy milyen személyiség, nem lehet tudni a reakciókat, csak próbálom felhívni a figyelmedet ilyen lehetőségekre is. sok szerencsét! :)
2012. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hm... igazad van. Miután még ígyis mikor elvette is én voltam a 'rossz' így ezután sem lenne máshogy. Köszönöm :)
2012. nov. 3. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!