Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segiiitsetek?! A mai tüzijáték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segiiitsetek?! A mai tüzijátékról lenne szó! (többi lent)

Figyelt kérdés
Szoval van egy barátom 2 hete...de egyszerűen nem tudok kiigazodni rajta. Néha úgy érzem, hogy szeret...néha meg, hogy csak a testemért imád. Nagyon kedvelem. Tavasszal megismerkedtem egy sráccal. Nagyon belezúgtam, de nyárra megszakitottuk a kapcsolatot, mert lett barátnője, meg nem is tudtam mellette feloldni. Most írt, hogy nem mennék e el vele a tüzijátékra. És tök lazán tudtam vele beszélgetni (talán a mostani barátom hatása miatt) és laza lenne a tali is..de ugyanakkor lelkiismeret furdalásom van, hogy egy olyan sráccal mennék ma este el akibe szerelmes voltam..és hát még mindig tetszik, miközben van egy (alakulóban lévő) kapcsolatom. (az alakuloban lévő 200km-re van a tavaszi srác meg 2 utcányira) Mit csinánátok? Elmennétek ma este? Ha elmennétek elmondanátok, hogy van egy alakulóban lévő kapcsolatotok? (nem biztos, hogy a tavaszi srác csak barátkozni akarna..)
2009. aug. 20. 14:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
menj el vele. mit veszítesz.
2009. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Höh? Na most akkor van egty barátod 2 hete, egy alakulóban lévő meg egy tavaszi?! Ha van barátod ne randizz másik sráccal. Ha meg alakul, akkor még nem is a barátod.
2009. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ja és nem mellesleg..2 nap mulva lemegy az egyik abrátnőjéhez a barátom 3 napra..akibe régen szerelmes volt. Szerinte már nem szereti..de azért mégis szarul eisk h ott alszik a volt szerelménél..ok, hogy nincs köztük semmi..de akkor is.
2009. aug. 20. 14:23
 4/23 A kérdező kommentje:
nem. van egy tavaszi meg a barátom...hát 4x találkoztunk. volt csók. de nem érzem, hogy annyira komolyan venne mint az eddigi barátaim.
2009. aug. 20. 14:24
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt szerelméhez megy aludni a pasid??? De durva...még ha csak haverok lennének tényleg, és nem lenne csaja akkor oké, nemgáz de így...szerintem ha ő megteszi ezt te is simán elmehetsz a pasival.
2009. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én simán elmennék a sráccal! Úgyis csak annyi fog megtörténni amennyit te akarsz! Ha szereted azt akit alakulóban vannak a dolgok akkor úgysem fogod beadni a derekadat a tavaszinak! Ha meg nem akkormeg hajrá!
2009. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
jó de nem egyedül megy a csajhoz. lesznek ott még haverok. csakhát eleve a tudat, hogy 2 éve szerelmes volt a lányba..és most meg ott alszik.. mostmár haverok..legalábbis ugy érzi jelenleg.
2009. aug. 20. 14:29
 8/23 anonim válasza:

Szia

először is a kikapcsolódás sose árt.

másodszorra ha azt veszed észre hogy kezd nyomulni az a srác akivel elmennél a tüzijátékra mond meg neki hogy van egy kapcsolatod kialakulóba és remélhetőleg tudomásul fogja venni.

ennyit tudok én tanácsolni neked.

2009. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
és mi van ha a tavaszi srác megkérdezi, hogy miért jöttem el vele ha van egy alakuloban lévő kapcsolatom...?
2009. aug. 20. 14:37
 10/23 anonim válasza:
ha már régen találkoztatok akkor azt mondhatod neki ,hogy szerettél volna találkozni vele hamár úgy is régen találkoztatok. De ha megkérdezi akkor te is vissza kérdezhetsz ,hogy mit szeretne tőled.
2009. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!