Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segiiitsetek?! A mai tüzijáték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segiiitsetek?! A mai tüzijátékról lenne szó! (többi lent)

Figyelt kérdés
Szoval van egy barátom 2 hete...de egyszerűen nem tudok kiigazodni rajta. Néha úgy érzem, hogy szeret...néha meg, hogy csak a testemért imád. Nagyon kedvelem. Tavasszal megismerkedtem egy sráccal. Nagyon belezúgtam, de nyárra megszakitottuk a kapcsolatot, mert lett barátnője, meg nem is tudtam mellette feloldni. Most írt, hogy nem mennék e el vele a tüzijátékra. És tök lazán tudtam vele beszélgetni (talán a mostani barátom hatása miatt) és laza lenne a tali is..de ugyanakkor lelkiismeret furdalásom van, hogy egy olyan sráccal mennék ma este el akibe szerelmes voltam..és hát még mindig tetszik, miközben van egy (alakulóban lévő) kapcsolatom. (az alakuloban lévő 200km-re van a tavaszi srác meg 2 utcányira) Mit csinánátok? Elmennétek ma este? Ha elmennétek elmondanátok, hogy van egy alakulóban lévő kapcsolatotok? (nem biztos, hogy a tavaszi srác csak barátkozni akarna..)
2009. aug. 20. 14:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
tök mind1 h haverokkal megy. a lényeg h ott alszik egy lánynál miközben veled jár. A minimum az ha ilyen buli lesz h meghív téged is. És elmész vele mert szereted. Szerintem ez így fer. Igaz még csak 2 hete jártok, de nem tudom, szerintem ez akkor is gáz.
2009. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
örülök, hogy látjátok a problémám. akkor elmehetek ma nyugodt szívvel. ugye?
2009. aug. 20. 15:08
 13/23 A kérdező kommentje:
most meg irja sms be, hogy alig várja, hogy oda érjen ahol a csaj lakik majd utánna velem találkozzon...mert h unja azt a helyet ahol jelenleg van. egerben is jo, meg velem is.
2009. aug. 20. 15:12
 14/23 anonim válasza:
igen elmehetsz nyugodt szívvel de vigyázz nehogy elkezdjen nyomulni a tavaszi pasi.
2009. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
persze menj el nyugodtan. de ne csald meg a barátod, beszélgessetek, és ha úgy látod h jobban érdekel mint a jelenlegi barátod, akkor lépned kell. de a srácnak mondd el h találkozol egy régi ismerősöddel, ha ő féltékennyé tehet, tedd te is azzá. Kíváncsi leszek a reakciójára.
2009. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
ok...csak nehogy ő mégjobban azzá akarjon tenni és oylat cisnáljon a volt szerelménél amit nem kéne...csak h engem bosszantson. ez egy ördögi kőr. nem megoldás :-S
2009. aug. 20. 15:38
 17/23 anonim ***** válasza:

ahogy látom, pont rádfér, hogy kikapcsolódj, ne foglalkozz a pasiddal, aki a volt szerelménél van, hanem élvezd a pirotechnika csodáit...


ha meg a barátod bosszantani akar, akkor ennyit érsz neki, vagy nagyon gyerekes.


ha a tavaszi fiú nyomul, mondd neki, hogy foglalt vagy.


én is simán elmegyek programra haverokkal. tekintsd őt is annak. olyan haverral is elmegyek, aki régen nagyon tetszett. és nincs bűntudatom, ha nem akarok megcsalni a barátom, akkor nem fogom.

2009. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha meg olyat tesz, akkor meg annyit is ér! magyarázd el neki nyugodtan, h ez a helyzet, csak beszélgetsz egy kicsit. még csak 2 hete jártok, szóval menj nyugodtan, főleg úgy h ő meg a volt szerelméhez megy!
2009. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem ez taplóság, hogy a volt csajánál alszik...nyugodt szívvel menj el a tűzijátékra! Élvezd helyettem is:)
2009. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ez még kérdés? Nem akarlak le hülyézni de AZONNAL mondj IGENT a régi pasidnak!!!Azt a másikat meg aki a bnőjénél alszik dobd ki egy határozott HUZZÁ KI AZ ÉLETEMBÖL-el :D ennyi


16/F

2009. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!