Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Keveset ettem ma, vagy miért...

Keveset ettem ma, vagy miért kopog a szemem az éhségtől?

Figyelt kérdés

Ezeket ettem:

10-15 eper (nagyméretű)

10-15 dióbél

4 tojásból rántotta pirospaprikával

paradicsomsaláta 2 paradicsomból, natúr joghurttal, újhagymával

2 csemegeuborka


Szerintem ettem én eleget, igaz, a hús az kimaradt, mert nincs itthon, csak virsli, az meg még a szemétnél is rosszabb... Kopog a szemem, szédülök, pedig az előbb nyomtam be a rántottát.

Mellékesen, ez az első napom, és eddig mindig hányásig ettem.


2014. jún. 4. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Mellékesen, ez az első napom, és eddig mindig hányásig ettem"

egyrészt itt a gond, hogy drasztikusan kevesebbet eszel mint eddig, de még ha nem is relatíve nézzük, már délután van, de én itt rendes ebédet nem látok. igen, nagyon kevesett ettél eddig. a szédülés pluszban lehet a vízhiánytól is, iszol mellé rendesen? igyál sok vizet!

2014. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te kopogsz? Várj, mindj beengedlek!
2014. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A rántotta az ebéd.

Szerintem az agyam okozza ezt a fajta éhségérzetet, mert ha arra gondolok, hogy na, akkor mostantól fogyókúrázok, fél órán belül már korog a gyomrom, akkor is, ha épp akkor faltam fel egy egész pizzát.

Vizet iszom rendesen, szeretem is, ma már megvolt a 1,5 liter minimum.

2014. jún. 4. 15:25
 4/12 Lipton. ***** válasza:

Igyál egy feles házi pálinkát!

Eper, kaki, minek az? Nincs benne semmi ami hasznos.

Tojás okés egyszer, de mondjuk hogy a szénhidrát?

Aztán mondjuk 2-3 óránként kéne zabni valamit és akkor nem lenne éhség érzeted. :D

Amugy kb nekem ez a reggeli. :)

2014. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én ma csak egy almát ettem, na az kevés, de ez? Nekem egy napra is sok:D
2014. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lipton. ***** válasza:
:O Valaki lepontozott, ki nem szereti a házi pálinkát?
2014. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A fenti nekem a szokásos kései reggelimre határozottan megtenné, de ennyi. Bár nem tudom, mennyi zsír van a rántottában.

Én kevesebbet ettem ma eddig, de különösen, kalóriatartalmát meghazudtolóan laktatót s még ebéd előtt állok, amúgysem vagyunk egyformák. Van, akinek több kell, sőt nekem se egyforma az étvágyam és éhségem a különböző napokon.

Az ételek amúgy szimpatikusak, ilyeneket eszem én is, csak joghurtot nem.

2014. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jól csinálod. A rántotta nem ebéd. Olyankor kellene kis rizst főtkrumplit enned, hogy a szervezetednek legyen energia forrása délután. Ha ez az első napod nyilván tiltakozik a szervezeted, főleg, ha idáig jóval többet ettél. Én fokozatosan álltam rá a mostani diétámra. Ez tartható. Az amit te most ide leírtál nem. Kifogsz merülni ebbe.
2014. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os, nem én voltam, de lehet, hogy azzal volt bajuk, hogy lesz@roztad az epret. Mert ugye hogy érted azt, hogy nincs benne semmi értékes? Már hogyne lenne.
2014. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lipton. ***** válasza:
Mi van benne? :)
2014. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!