Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem baj, hogy ma keveset...

Nem baj, hogy ma keveset ettem? Még mit ehetnék?

Figyelt kérdés

ez a 6. hét, hogy fogyózom. már 4 és fél kilót leadtam, viszont előző héten elég sokat ettem sütit, tésztát, stb. és alkoholt is ittam. 1 kiló visszajött... ma úgy döntöttem, hogy ez így nem mehet tovább, viszont úgy érzem, keveset ettem, és nem tudom, még mit ehetnék. szénhidrátot nem szabad fogyás érdekében vacsira enni, ugye?


reggelim: eper, fekete kenyér padlizsánkrémmel.

tízóraim: cézár saláta.

ebédem: párolt répa, kevés csirkemell, tejföl.


mást még nem ettem, de éhes vagyok, viszont nem akarok nagyon hizlalót enni. mit ehetnék vacsira?


2014. máj. 13. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha ma eddig keveset ettél, de ha éhes vagy, nyilván egyél. Az szimpatikus gondolat, hogy ne szénhidrátosat vacsorázz. Akkor nyilván fehérjére és/vagy zsírra alapozz, persze a zöldségekkel sincs baj, hiába szénhidrátosak (azért pl. egy tál csilisbab erős lenne, a szolidabbakról beszélek :D). Nem tudom, mid van otthon, mivel laksz jól és mihez szokott a tested. Hmmm, elnézve a napodat, nem vitted túlzásba a fehérjét, az nem ártana. Egy nagyobbacska rántottát ajánlanék minimum (vagy további csirkemellet, ha azt szereted), sok szép színes nyers zöldséggel mellé. Ez persze csak egy tipp.
2014. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. máj. 13. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!