Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a jobb ha sokszor keveset...

Mi a jobb ha sokszor keveset vagy ha csak akkor eszek ha éhes vagyok (akkor is egészségeset)?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja elhagytam a fehér lisztet/cukrot/rizst.(Ezt előre láthatólag tartani is fogom.) Ezzel sikerült leadnom annyit amennyit szerettem volna.

De hosszú távon kéne ezt a súlyomat tartanom. Nagyon félek, hogy visszahízom. Melyik módszerrel érhetném el?



2014. jún. 2. 19:22
 1/3 anonim válasza:
1.
2014. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha éhes vagy, egyél annyit, hogy jóllakj. Ennyi az egész. Valakinek a napi három, másnak a napi 5-6 a megfelelő étkezés, ez egyénfüggő.
2014. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a második szimpatikus. Hogyan is ehetnék, ha nem vagyok éhes vagy ne ennék, ha az vagyok? Logikátlan.

Plusz nem tudok sokszor keveset enni - ha mégis, az brutális kalóriabevitelt eredményez. Ha már felpiszkálom a testem azzal, hogy elkezdek enni, teljesen rossz éhesen abbahagyni, akkor inkább nem kezdem el. S egy rendes, kellemes jóllakás nem rövid ideig tart... Ennek örülök is, nem akarok egész nap a konyhába járkálni csipegetni. Pontszerűen nem tudok enni, ahhoz nekem idő kell.

Csináld úgy, ahogy számodra, a Te testednek s lelkednek jó, remélhetőleg ez megfelelő lesz a súlyod szempontjából is, mindenesetre jobb kiindulópontot nem tudok.

2014. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!