Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudok fogyni nyar vegere...

Le tudok fogyni nyar vegere 15 kg-ot? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, 70 kg es 164 cm. Ezt nagyon soknak tartom es nem vagyok megelegedve magammal. Jelenleg a suli es a tanulas miatt nincs idom edzeni, de visszafogtam a kajamennyiseget, reggelire egy almat, ebedre a suliban egy tejes kiorlesu kenyerbol, sajtbol, vajbol es salatabol keszult szendvicset eszem, es a delutan folyaman megeszek megegy almat. Vacsorazni nem vacsorazom. Nem szoktam ehes lenni, ennyi kaja altalaban eleg. Mellette sok vizet iszom, napi 1,5 - 2 litert. Ugy tervezem, hogy nyaron minden reggel es este kocogok, hetente par alkalommal biciklizek es tornazok (hasizom, hatizom, laberosites, stb.) A cel az 55 kg. Szerintetek sikerulhet ezzel a modszerrel lefogynom? Esetleg ha tudtok, adnatok par tippet akar privatban is? Elore is koszonom. Szep estet! :)

2014. máj. 31. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne koplalj!!!!!
2014. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, csak én 75 kiló vagyok, én 60 szeretnék lenni a nyár végére.
2014. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség lenne minden reggel és este kocogni, bőven elég lenne heti 4x45 perc. Időt kell hagyni az izmoknak, hogy regenerálódjanak. (plusz erősen kétlem, hogy elég jó kondiba vagy ahhoz, hogy bírj ennyit mozogni... )Az étrended pedig a lehető legrosszabb. Minimális mennyiségű kalóriát viszel be és szinte nulla fehérjét. Inkább valami ehhez hasonlóban gondolkodj: [link]
2014. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szep es jo a tervezeted..de nezz utanna mert amit leirtal az sok hu ho semmiert..amiket enni akarsz attol nem lessz semmi energiad mert ahogy az elozo is irta semmi feherje nincsen feltuntetve a etrendedben..ki volt az a geniusz aki ezeket osszeallitotta? Ez igy butasag beteg leszel es lerobban mert azok az anyagok es vitaminok amiket te tervezel enni nem fogjak ballncban tartani es karpotolni a vesztessegeidet mert nem lessz eleg enegriad a kocogashoz es a mindenapi elethezez.. egyel vasat az kell (nem a kulcsot vagy a keritest ami vas hanem olyan elemiszert ami vast tartalmaz ..gondolok itt zsir mentes marha hus amit roston kisutbek az nagyon jo mert roston ki csurog a sok szar zsir ami karos a szervezetre...Egyel a tening elott banant mielott kocogni mesz..nezd meg a teniszezok vagy penge sportolok eszik a banat versenyu kozben az is jo de legyszives nezz utanna mert a te etrenden az nem esszszeru es nem tudatos csak kapkodas es a fogyas rossz iranyba fog terelodni...sok sikert kivanok aztan jelzd mire jutottal...
2014. jún. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

en 167cm es 53 kg-mal se vagyok megelegedve.

14/L

2014. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Osztodni kell ha egy bizonyos sulycsoporton tul megy az ember mint az egyselytuek..aztan evek mulva sok lessz belled vagy egy tucat...nepszeru leszel mint a Koncz Zsuzsa..
2014. jún. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia.Szerintem sikerülhet neked.Én május 17-én kezdtem diétázni.Egészségesen étkezem és rendszeresen sportolom. Nekem nagyon sokat segít még most is a kaloriabazis.hu.Ajánlom hogy regisztrálj. 73kg voltam és jelenleg 65kg vagyok.16/L
2014. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az előző vagyok,bocsi elírtam április 17-én kezdtem. :)
2014. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez jo eredmeny.. csak ovatossan es figyeljed hogy mit eszel vagy mit nem eszel mert nehogy ugy jarj mint a cigany aki leakarta szoktatni a kutyajat a kajarol aztan jol haladt vele es amikor eppen megszokta es mar nem evett semmit es anyagilag jol is jart a cigany mert semmibe sem kerult a kaja akkor varatlanul semmi elorejeles nelkul a kutya megdoglott egyik reggelre ...Szoval ovatossan a sok fogyokuraval es keves eveszettel..
2014. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!