Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapsztalatok? Napi 1000cal...

Tapsztalatok? Napi 1000cal vagy az alatt tényleg nem lehet fogyni? Volt aki így fogyott?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Már hogyne lehetne fogyni, ha nem viszel be annyi tápanyagot akkor fogysz, csak be lassul az anyagcseréd egy idő után, de ugyanúgy fogsz fogyni. De izmot és vizet veszítesz, mellette persze zsírt is, de nagyon csúnya, beteges leszel, nem ajánlom. Inkább egyél 1400-1600kcal minőgséi ételeket, mellette sportolj, igyál vizet és meglátod, hogy meg lesz az eredménye.
2014. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

(a pounds at tudod allitani kilogrammra)


Ird be magassag, testsuly, eletkor, nem, es kapsz egy szamot. Ez a szam az a kaloria mennyiseg, amit a TE tested, egy nap alatt eget el ugy, hogy nem csinalsz semmit csak fexel. (Base metabolic - alap anyagcsere....)


Mivel nem fekszel egesz nap (gondolom) ezert KOTELEZO megenni annyi kaloriat amit a szamolo neked kiszamol.


Tessek erre odafigyelni!!! Ha a szamolo 1400at ir neked, te meg napkozben (mozgassal) megeszel 1000-et, akkor ehinseg uzemmodba valt a tested, mindent elraktaroz es zsirosodni fogsz!!! Egyszeru mateeeeeek


Az izmot fogja lebontani. Az izom nehezebb mint a zsir. A merleg lehet hogy kevesebbet mutat, de ugy fogsz kinezni mint egy telibe$zart buvarruha.


Arrol nem is beszelve, hogy a sziv is izombol van!!!

2014. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát, 2-es, nekem ezzel a kalkulátorral 1800 kalória jött ki. ha bármikor ennyit ettem mindig híztam (mozgás mellett), szóval nekem ez nem jött be.
2014. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kalkulátorok nyilván nem tudják figyelembe venni a test egyéni dolgait, csak egy hozzávetőleges számot adnak.


Az azért nem úgy van, hogy a test a kapott 1000 kalóriát zsírba rakja és inkább izomból vesz el... Bizonyára egyénfüggő, mit csinál a test, de elég durva dolog nem felhasználni, amit kap. Érdekelne, hogy az emberek mennyi izmot és zsírt veszítenek milyen szintű koplalással és kezdeti izom- és zsírtömeggel, de hogy a zsír is lemegy egyszer, az egyértelmű s nem hiszem, hogy előbb az összes nem alapizom. De nem tartom jó módszernek én sem.

2014. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

1200-1300kcal nyugodtan mehet,mellete edzés heti 5x

én így fogytam 12kg-ot,bármit ettem/eszek,semmit sem vonok meg magamtól... lány vagyok 165cm 60kg

2014. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy lehet hízni attól, hogy keveset eszel, rám is feljött jó pár kiló, amikor nem volt lehetőségem, vagyis inkább időm, rendesen enni, és néhány hónapig rendszeresen 1000 alatt maradtam.


Új munkám van azóta, többet és többször is eszem, így sikeresen visszafogytam.


Nyilván hosszabb távon fogytam már volna, de annyit nem vártam.

2014. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 850kcal-t eszem 3 hónapja. semmit sem fogytam.
2014. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 4. 11:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekelne, hogy az emberek mennyi izmot és zsírt veszítenek - okosok szerint a nok 30-on tul evi fel kilo izmot veszitenek ha "atlagos" eletmodot elnek.

Atlagos mindenki, aki nem csinal erosito edzest. Csak az erositestol fog a mar meglevo izom megmaradni, illetve uj izom novekedni.

Nezzuk meg a 60-65 eves szuleinket (anyukakat) melyikuk tud lenyomni egy szabalyos fekvotamaszt, vagy megcsinalni 5 guggolast ugy hogy ne kapjon infarktust. Sajnos senki nem mondta nekik, hogy tessek edzeni es mar szinte semmi izomerejuk nincs, csak ami a mindennapos mozgashoz szukseges :(

2014. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!