Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehet fogyni citromdiétával?

Így lehet fogyni citromdiétával?

Figyelt kérdés
1 hete fogyózok úgy,hogy nem eszek kenyeret,zsömlét és kerülöm a sok szénhidrátot,nem eszek csokit,sütiket,édességeket,cukros üdítőket. Napi 1 órát Rubint Rékázok és napi 7km-t biciklizek és ugrókötelezek fél órát! 1 hét alatt lement 80dkg..10 kg-z szeretnék fogyni kb szeptemberig.Hallottam a citromdiétáról.Valakinek ez bevált? Ha ehez hozzácsapom és elkezdem fogyhatok tőle?
2014. máj. 30. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek hozzácsapni bármit is? Az étrended szimpatikus, mozogsz is (nem az én tisztem megítélni, hogy mennyire jókat, de van mennyiség rendeesn), fogysz is (már amennyire meg lehet ítélni, igazából 80 deka semmi, a testsúly spontán képes ingadozni ennyit nem 1 hét, de 1 nap alatt), mit kell ezen variálni? S nem tudom, mi a citromdiéta, de sok értelme biztos nincs.
2014. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

nem tudom miaz a citromos diéta pontosan néha egy kis almaecetes víz (1 evőkanál almaecet 2dl vízhez) jót tesz szintén meg gondolom citromos víz az is jó de higítsd fel rendesen


én egyszer ananész diétát csináltam 4. nap abbahagytam mert a sav annyira kiette a számat hogy azthittem meghalok (a fenekemről már nem is beszélve) óvatosan a savas dolgokkal a fogakat is tönkreteszi meg a nyálkahártyát is és a citrom jóval savasabb mint az ananász

2014. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nagyon jó, amiket leírtál, de annyit tudok javasolni, hogy vigyázz a fogaidra! Tönkre tudja tenni a sav a zománcot! Én már próbáltam, de lehet, hogy ez nem konkrétan az: tornáztam, nagyon keveset ettem, és minden evés után megittam egy pohár citromos ásványvizet szívószállal. És nekem elősegítette a fogyásomat a citrom.
2014. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
2-es, pont ezeket írtam én is :)
2014. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a citrom diéta az az,hogy 2 hétig tart és első nap napi 1 citrom reggel,1 pedig este,2. nap reggel 2 citrom este 2..3.nap 3-3, és így tovább a 7.napig mindig egyel nő a citrom száma..a8. nap pedig vissza csökkenteni 1-e..8.napon márcsak 6 reggel 6 este..9.napon 5,4,3,2,1...
2014. máj. 30. 18:31
 6/10 anonim válasza:

3-as hehe :) a szivószálas megoldást kipróbálom


Kérdező: ez durván hangzik a citrom nagyon savas és azonkívűl hogy szétmarja majd a szádat fogadat...a szervezetednek se tesz jót beülről hogy elsavasítod és nem kevésbé a gyomrod is szétmarja szóval nem ez nemjó :D

2014. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hetedik napon 14citromot ennél meg?! Ez kész agybaj.
2014. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

citrom"diéta" xD

hallottam már róla.

aki tudja mi a diéta fogalma csak röhög ezen a sok "Manikűrös p***a" magazinos kamu "diétákon". inkább egy egész napra megtervezett diétás étrendet kéne( lehetőleg ne femina.hu ról a nyomorékságot)

De ha nincs kedved megtanulni mi az a diéta akkor egyél vattát, az biztos beválik ;)

2014. máj. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, heti 0,5-1kg ideális, jól csinálod.


Husi, zöldségek, zsír mehetnek. Hal, tojás, olajos magok is.. Csak így tovább!

Lehet citromot is enni, az nem túl cukros gyümölcs! :)

2014. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocs kérdező de ez az egész egy hülyeség amit leírsz! Azt jegyezd meg, hogy amelyik diétának neve van, az eleve sz**!

Nem akarok érvelni és ellenérvelni sem, majd a saját bőrödön tapasztalsz. De sehol nem látom se a súlyzót, se a saját súlyos gyakorlatokat, de még csak kettlebellt vagy más eszközt sem. Csak kardió? Az izom éheti a kalóriákat, de nem akarsz izmot felszedni. Mégis hogy képzeled így el a fogyást? És ez után a koplalás után milyen alakod lesz szerinted? Mint egy amőba kb

2014. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!