Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azok az...

Miért van az, hogy azok az ismerőseim akik alig esznek napi 1000cal azok vékonyak én aki napi eszem 1500cal pedig duci vagyok? És ráadásul ők ha fogyni akarnak még ebből is kb 1000cal ból is csökenteneK és fogynak .

Figyelt kérdés
Ja és napi egy másfél órát sportolok.
2014. máj. 30. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Mert ők kevesebbet esznek. És mert bár más az anyagcserétek, genetikátok, valószínűleg mind ócska kajákat esztek. Ők ezt jobban bírják + kevesebbet esznek belőle.


Egy 1500 kcal-on élő (nő?) ember esetében a duci kifejezés sokszor semmitmondó. Nincs testképzavarod? Manapság az egészséges testet is 'divatos' ducinak nevezni.

2014. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
El vagyok keseredve ennyi sport mellet és egésséges kaják mellt ők koplalással gyorsabban fogynak még az amúgyis vékony alkatukból.
2014. máj. 30. 11:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok 23 éves 157cm 76kg
2014. máj. 30. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
10%

Nem biztos hogy egészségesen eszel, sok nőnél beleférnek joghurtok, zab, rizs/pufirizs, búza az 'egészséges' étkezésbe. Most hagyjuk kik terjesztik azokat a nézeteket hogy ezek beleférjenek, lényeg hogy általában nem bírjátok az ilyen ételeket.


Sport is tág fogalom, minden izomcsoportot át kell mozgatni sőt tisztességesen terhelni kell (erősítés) és mellé nem biztos hogy a kardió a jó edzés, lehet további átmozgató gyógytorna praktikusabb, egészségesebb.

2014. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól függ, mi a kevés neked kérdező? mennyit fogysz? heti. 0,5-1 kg mínusz tekintendő normálisnak.

Én 154 cm vagyok, jelenleg 98.2 kg, ez a 3-ik hetem, és 101 kilóról indultam, és nem vagyok elkeseredve, mert tudom hogy egészségesen étkezem (hal, tojás, hús, zöldség, gyümi, sok folyadék) és legalább 40-50 percet aerob mozgással töltök. Ha megáll a fogyás akkor sem kell aggódni, majd beindul újra, nem kell sietni, mert elvégre zsírt akarsz veszteni, és nem izmot ugye? sokkal vonzóbb egy sportos női test, mint egy vékony, tunya edzetlen, ami fiatal korban még annyira nem tűnik fel, sőt akár még tetszhet is az embernek, de mikor majd közelítenek a 30 felé, akkor látszik majd igazán a plöttyedség, vagy hogy is mondjam

2014. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!