Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinted megfelelő ez a...

Szerinted megfelelő ez a diéta? Hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Az oldalon alul található az, hogy mit lehet enni és mit nem.

home.hu.inter.net/~hvince/tfkoles.html



2014. máj. 1. 13:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, rossz lett a link.

[link]

2014. máj. 1. 13:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy fogyásra jó-e (nyilván attól függ, konkrétan mit és mennyit eszel, plusz a saját egyéni jellemzőid), én személy szerint nagy ívben kerülném, mert nem vagyok mazochista. A koleszterinem köszöni szépen, termelődik bennem jól, mert nem vagyok beteg, akár eszem napi 6 tojásból rántottát, akár nem. A dió is tiltólistás, de a margarint tolhatom szerintük bátran. Bámulatos.
2014. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlasz?
2014. máj. 1. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Van benne jó pár ostobaság.

Inkább itt nézz körül: [link]

2014. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de ezzel nem feltétlenül fogsz fogyni.


Én teljes életmódváltás párti vagyok, szerintem úgy lehet csak tartósan lefogyni. Étkezz egészségesebben, amit a belinkelt oldal ír, nagyjából jó, és sportolj. A diéta idején egyél kevesebbet, esetleg számold a kalóriát, vannak direkt erre honlapok is, amik segítenek ebben. Viszont a nagyon alacsony kalóriabevitel nem ajánlott, mert a szervezeted hamar 'takarékra' állhat, nemtől, súlytól, kortól függően a napi minimum 1200-1300 legyen meg, inkább sportold le, amit bevittél, ne koplalj, és ne hagyj ki étkezést.

Ha pedig már elérted a kívánt súlyt, természetesen ehetsz többet, de ne állj vissza a mostani étrendedre, amitől meghíztál, mert így újra meg fogsz, hanem edd ugyanazokat az ételeket, amiket a diéta alatt ettél.

Sportolásnál inkább a hosszabb, közepes intenzitásút válaszd a rövid, nagy erőkifejtést igénylő helyett, mert a szervezeted csak az előbbinél éget zsírt.


Bocs, hogy csak ilyen általános dolgokat írtam, de elég nehéz úgy, hogy nem tudok semmit rólad :)

Ha esetleg írnál egy kicsit magadról, akár privátban is, hogy hány éves vagy, nő/férfi, mennyit szeretnél lefogyni, milyen a mostani életmódot, stb., tudnék konkrétabb dolgokat is írni.

2014. máj. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hatása a vér koleszterinszintjére


Rögtön kiszúrta a szemem egy ilyen, alapvetően rég megdőlt hamis elmélet. Vajon a többi dolog az oldalon, értelmes, vagy csak ponyva..?


"A legújabb vizsgálatok szerint a koleszterinszint drasztikus, 25-30%-os csökkentése nemcsak az infarktuskockázatot mérsékelte, hanem a túlélést is növelte"


Ez sosem volt bizonyított, itt alátámasztja bármivel is? A koleszterinszintet nem tudják táplálkozással csökkenteni, nincs összefüggés a zsírfogyasztás és a koleszterinszint között.


Gyógyszerekkel tudják csökkenteni (sztatinok). Így a gyógyszerek mellékhatása veszélyes, a csökkentett koleszterinszintnek viszont nincsen előnye. :)


...


Ez az oldal (amit ír) egy szemét, erre akarják nevelni az embereket, de alapvetően téves a koncepció.

2014. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!