Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diéta lenne számomra...

Milyen diéta lenne számomra megfelelő?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok, 165 cm és most 58-59 kg. Rendszeresen sportolok, van rajtam izom. (nem olyan sok azért,csak egy átlagos lányhoz képest látványos). Viszont úgy egyenletesen elosztva van egy kis zsírréteg is rajtam. Ezért szeretnék pár kilót fogyni (sztem max 5 kg-ról van szó). Sosem fogyóztam még, most Olvasgattam mindenféle diétát, de nem sikerült választanom, mert nem tudom, hogy nekem melyik lenne a legjobb. Szerintetek?

2013. okt. 20. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend, + aerob és súlyzós edzés.

Nehogy már leépítsd az izmaid valami hülyeséggel..:D

1-2 hónap alatt meg is lesz.

2013. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ezért tettem fel a kérdést és írtam le milyen vagyok, mert én nem tudom, hogy kell úgy fogyni, hogy pl az izmaimból ne veszítsek. Nagyon nem értek hozzá, amúgy a sporthoz se, én véletlenül vagyok/lettem ilyen. A szálkásító étrendet nem tudod kicsit kifejteni? Most lehet hülyeséget mondok, de a szénhidrátot kellene nagyon visszaszorítani és a fehérjebevitelt növelni? Konkrétumokat nem tudsz mondani? Hogy mondjuk mi legyen az a szénhidrát? És edzés előtt, után mit egyek? Meg este és reggel?:)
2013. okt. 20. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én kezdőke vagyok ilyen téren, meg tömegelek, ùgyhogy azzal a résszel jobban tisztàban vagyok.. :D De dobj ki egy kérdést sport mozgàs testépìtés témába, ott pontosan eligazìtanak. :) egyébként letöltheted Drugs Bunny A sárga kapszula c. könyvét, abban minden benne van az alapoktòl. Nem hosszù, sok a kép, nagy a betüméret, olvastatja szinte magát.:D szálkásìtani jòmagam majd márciustòl fogok, amikor még feljön majd + 8kg :D
2013. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!:)
2013. okt. 20. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!