Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék egy olyan 10 kg-t...

Szeretnék egy olyan 10 kg-t lefogyni, most 55 körül vagyok és 160 cm. Ez megfelelő diéta lenne?

Figyelt kérdés

Reggeli: gyümölcs

Ebéd: rendesen, de egészséges dolgok pl csirkemell, párolt zöldségekkel stb.

Vacsora: zöldség (6 után már nem eszem)

+ még futás, zumba, pilates, itthoni torna, mikor mihez van kedvem, időm:)

Tudom, hogy nem túl sok, de amúgy sem eszem sokkal többet egy nap alatt mert nem kívánom, amúgy teljesen egészséges vagyok!


2013. ápr. 21. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem "nem túl sok", hanem rettentő kevés. A "mikor mihez van kedvem" helyett csinálj edzéstervet.
2013. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eleve semmi gond a súlyoddal...a koplalás meg nem diéta
2013. ápr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 160 cm-hez lefogsz most 10 kg-ot, akkor alultáplált leszel. Most van normál testsúlyod, ha itt-ott látsz magadon felesleget, akkor nem kell fogyókúrázni vagy diétázni különösebben, csak bizonyos ételeket, amik hizlalnak, cukor, zsír, olaj, magas szénhidrát tartalmú ételek...kerülni kell és lehet alakformáló tornát csinálni, de ennyi. Nem vagy kövér!!!

Ha így akarsz étkezni, mint ahogy leírtad, attól csak szépen legyengül a szervezeted, ezzel együtt az immunrendszered, vitaminhiányos leszel és folyton beteg, de te tudod...

2013. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!