Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelő ez a diéta (lent)?

Megfelelő ez a diéta (lent)?

Figyelt kérdés

13éves vagyok, 165cm, 58kg


Kb. 3hete csinálom a fogyókúrát ez alapján(én készítettem):

Reggeli(9 óra): Activia/Könnyű és Finom gyümölcsjoghurt(1db)

Tízórai(11óra): alma/banán/eper/vmi más gyümölcs

Ebéd(2-3óra): Saláta(jégsaláta,paradicsom,paprika,uborka,póré és lilahagyma, vmikor sonka, és tejfölös fokhagymás öntet)

Vacsora(6-7óra): ugyanaz mint az ebéd

EGYELTALÁN NEM ESZEM SEMMI NASIT SE SÓSAT SE ÉDESET! ÉS CSAK VIZET ISZOM!

Megfelelő ez a diéta? Ezt nem szeretném abba hagyni. így mennyit tudok fogyni szerintetek?


2013. máj. 8. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez majdnem tökéletes, és egészséges is, csak az Activia gyümölcsjoghurtot hagyd ki belőle! Egyél inkább reggelire gyümölcsöt!
2013. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben:).Nagyon szépen köszönöm!:)
2013. máj. 8. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ebédhez én hozzácsapnék egy kis csirkemellet. És reggelire is lehetne inkább egy kis túró vmivel ízesítve, hogy legyen fehérje is azt étrendedbe. Vagy esetleg a salátába főtt tojás? :)
2013. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ebédnél van amikor teszek bele csirkemellet és reggelire is jó ötlet a túró:) a tojással az a baj hogy nagyon nagyon nem szeretem:/.Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:)
2013. máj. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!