Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelő az étrendem a...

Megfelelő az étrendem a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Reggeli: zöldtea/kávé (mindkettő cukor nélkül), csirkesaláta

Ebéd: Grillezett csirke vagy pulykamell grillzöldségekkel

Vacsora: ugyanaz, mint az ebédem.


Kellene még figyelnem valamire vagy ez így rendben van?


25/L (170 cm, 65 kg)


Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2014. febr. 13. 11:19
 1/6 IlluminAthos ***** válasza:

Formálisan ez így tökéletes.


Informálisan 1 hónap után rá fogsz unni a csirkére, de nyilván időnként feldobod ezzel-azzal, másféle húsokkal ill. a zöldségek elég változatosak lehetnek, úgyhogy jó.

2014. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem távolról sem tökéletes. Attól, hogy külön-külön mindhárom étkezés vitathatatlanul egészséges, összhatásában eléggé egyoldalú. És ami egyoldalú, az soha nem egészséges.

Én nem adok 1 hónapot, 1 hét múlva inkább nem eszel, mint hogy ismét legyűrd a grillezett csirkét.

Kevés a szénhidrát (erőtlen és levert leszel, gyengének és/vagy idegesnek fogod érezni magad, opcionálisan fejfájással, nem fogsz tudni koncentrálni), hiányzik a gyümölcs.


Arról nem is beszélve, hogy teljesen jó a súlyod, arra kéne figyelni KIS változtatással az eddigi étrendedben, hogy ne hízz tovább, illetőleg ha mégis fogyni akarsz egy-két kilót, kevésbé drasztikus módszerrel kéne csinálni.


Te sem hiszed el, de tapasztalni fogod, hogy ezzel le lehet fogyni, de ha befejezted a fogyókúrát, villámsebességgel hízol vissza jóval többet, mint amennyi lement.

2014. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 IlluminAthos ***** válasza:

Ez nem fogyókúra, ez a normális táplálkozás.

Ahogy szokták írni itt a fórumon is: hús + zöldség.


Nem létezik olyan, hogy kevés szénhidrát. A zöldségek szénhidrátból állnak, a gyümölcs pedig nem esszenciális táplálék.


Csak egy kis megjegyzés..

2014. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a választ.


Már 1,5 napja étkezem csirkemellet és zöldséget, egyelőre nem unom. Annak idején is csak a csirkehúst ettem, így ez számomra nem nagy változás. Általában a zöldségeket váltogatom, hol grillezem, hol párolom, stb. Így megvagyok ezzel. :)

Pontosan az érdekelt, amit a 2. válaszadó írt, hogy nem egyoldalú étkezés-e csak csirkét és zöldséget enni. :)

2014. febr. 13. 21:03
 5/6 A kérdező kommentje:

Étkezem = eszem

Siettem:)

2014. febr. 13. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
1-2 napig jó, de nekem ez nem jön be, bocsi... Nagyon egyoldalú.
2014. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!