Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogyhatok...

Milyen módszerrel fogyhatok le gyorsan 10 kilót? 170 cm/54 kg

Figyelt kérdés
A gyors tempón azt értem mondjuk 2 hét.Azért gyorsan mert modell szeretnék lenni.Válaszokat várom.
2009. dec. 22. 09:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Minek? Máris olyan lehetsz, mint egy seprűnyél.
2009. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Te már így is tökéletes vagy modellnek! Semmit sem kell fogynod, így is nagyon vékony lehetsz!
2009. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Eleve nehéz 10 kilót 2 hét alatt leadni,még annak is,akinek mondjuk 25-30 kiló plusza van.De te már lassan beférsz egy borítékba.Megnéztem a testtömeg indexedet,a normális alatt van és akkor még 19 évesnek írtalak,mivel nincs alsóbb korhatár,de szerintem 17 lehetsz.Ne tedd tönkre a szervezeted,mert elmaradhat a mensid és abból nagyobb baj lesz.
2009. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
84%

Egy progival kiszámoltam a BMI indexed. Ez a válasz érkezett:


Kedves Hölgyem!


Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál. Ha ez csak kisebb mértékű, talán még előnyösnek is látszik, hiszen a karcsúság sok férfi szemében vonzó. A modellek képviselte, szinte kóros soványság azonban nem egészséges, az ő testtömeg-indexük legtöbbször jóval 18 alatt van, amely már középtávon is egészségügyi kockázatot jelent!


Nyilván Ön is tudja ezt magáról, netán ismerősei is felhívták a figyelmét arra, hogy érdemes lenne pár kilogrammot magára szednie. Természetesen elképzelhető, hogy génjeinek, csontozatának köszönhetően Ön alapvetően ilyen alkat, de érdemes tudnia, hogy a táplálkozással összefüggésbe hozható betegségek kockázata az Ön esetében nem alacsonyabb, sőt magasabb, mint a normál testtömeg-indexű embereké.


A túlzott soványságot táplálkozási zavarok, anorexia nervosa, étvágycsökkenés is okozhatja, ezen esetekben mindenképpen forduljon szakorvoshoz. Amennyiben az elmúlt fél éven belül hirtelen súlycsökkenésen esett át, keresse fel háziorvosát!


Ha csak kevéssel van a normál testtömeg-index alatt, nem is érdemes különösebb figyelmet fordítania rá - a női hormonális változások miatt néhány éven belül valószínűleg a normál tartományba kerül át. Azonban jelentősebb fokú soványság esetén gondoljon a súlynövelésre: a nők érzékeny hormonális ciklusát megzavarhatja a kelleténél alacsonyabb testsúly. Ez akár a fogamzóképesség zavarához is vezethet. A hatékony, nem zsírpárnákat növesztő hízás alapja a kiegyensúlyozott vegyes táplálkozás mellett a nem megterhelő, de rendszeres mozgás, például aerobic, kerékpározás vagy az úszás.

2009. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
és ki mondta neked hogy a modellkedéshez 170 cmhez 44 kilónak kell lenni????
2009. dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
87%

Én a 163 cm hez voltam 47 kg, és úgy néztem ki, mint egy kiéhezett veréb :( Hízókúrát tartottam, nem fogyit!!!

Szerintem nem kéne fogynod 1 grammot sem!!!!!

2009. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
szerintem picit probalj izmosodni...ha van rajtad zsir akkor ahelyett esetleg izom kerul...irom esetleg:)es sok sikert a modellkedeshez...en imadtam modellkedni:)
2009. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Én a helyedben örülnék, hogy nem törtem még ketté, úgy, mint a ropi!
2009. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Jaj csak teszi az agyát, hogy jaj le akarok fogyni, jaj kövér vagyok stb...csak azért mondja, hogy mondják neki, hogy csinos vagy, vékony vagy...stb...nyomorék. tudod mit? Ne csak 10-et fogyj, hanem 20-at mert iszonyatosan DAGADT VAGY!
2009. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
83%

Én márciusra tervezek egy kemény fogyókúrát: percek alatt le fogok adni 10 kg-ot. Szülés után.

Szerintem magaddal kellene inkább rendbejönnöd, mert plusz kiló nincs rajtad. Inkább sportolj, és nem gondolkodsz ilyen butaságokon. Életkedv és pozitív kisugárzás: szerintem ez a fotókról is lejön. Tegnap borzasztó volt nézni Britanny Murphyről képeket, videókat a csatornákon.

2009. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!