Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen tönkre tettem magam...

Teljesen tönkre tettem magam Hogy hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Anorexiás vagyok és most kezdek kigyógyulni belőle. 170 cm hez vagyok 42kg. Most már kezdek normálisan enni, de még mindig félek az elhízástól. Két hete voltam uszodában és ott láttam egy olyan jó alakú lányt. Szerintem valami fitness modell lehetett. Izmos és vékony volt egyszerre. Én is olyan akartam lenni mint ő, de én helyette éheztettem magam. Nos eldöntöttem, hogy új életet kezdek és olyan szeretnék lenni mint ő. Egy nőiesen

izmos nő. Milyen étrend és mozgás kéne nekem?

[link]


hasonló alakja volt. Gondolom vagyis tudom, hogy nem hetek alatt érhető el ilyen eredmény, de nagyon szeretnék változni. Az arcom is csúnya lett az örökös fogyókúra miatt.


2014. márc. 13. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt hiszem én tudnék neked pár tanácsot adni, sajnos voltam hasonló helyzetben. Írj egy privát üzenetet :)

2014. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!