Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen javaslatotok van arra,...

Szecsilla67 kérdése:

Milyen javaslatotok van arra, hogy az esti nassolást mivel tudnám helyettesíteni vagy teljesen elhagyni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Teljesen elhagyni nem muszáj. :) De egyél meg egy almát, az általában mindig szokta csökkenteni az édességutáni sóvárgást, ha nincs itthon semmi olyan pl... :D
2014. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Menj aludni, vagy igyál teát, esetleg keress valami update bio vackot, ha a pénztárcád engedi.
2014. febr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én fehérjeturmixot, sovány túrót, WF-es kalóriamentes édes önteteket/mártogatósokat szoktam ilyen esetekben fogyasztani.


Egyébként a 2. válaszoló által említett tea is egy jó ötlet. A Yogi márkának van csokis teája, ha gondolod próbáld ki.

2014. febr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Nekem az intenzív testmozgás elveszi az étvágyamat.

Próbálj ki egy kis kocogást vagy futást amikor nasiznál, lényeg, hogy terheljen meg, ne kamumozgás legyen.

Lehet, hogy nem jön be, de egy próbát megér.

2014. febr. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy pohár víz. És gondolj bele, az történik, hogy a gyomrod, ami már elkezdte emészteni a vacsit, mintha kapna egy újabb utasítást, leállítja a folyamatot és kezdi előlről az újabb adag étellel, ha csak egy falat, akkor is, mintha a mosógépbe egyenként tennél bele ruhákat és mindig újra bekacsolnád a program elejétől újabb adag mosószerrel, miközben a tested aludni akarna.
2014. febr. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én almachipset szoktam eszegetni. Egészséges és nagyon finom is, meg mindig van otthon valami update édességem, ha nagyon nem bírom ki.
2014. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nassolj délután:) Csak úgy ennél ilyenkor valamit, vagy kifejezetten cukros dolgokra vágysz?
2014. febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Olajos magok, sült zöldségek, zöldség chipsek + rosszkislány almája, mind jók.
2014. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok javaslatot, valamelyik remélem bejön :) !
2014. febr. 27. 18:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Az olajos magokat limitáld. Max 15-20 szemet egyél. Nagyon hízlalnak!


A szárítot alma és társai se az igaziak, mert ugyanolyan a cukor tartalmuk mint egy almának, de nagyon könnyen lemegy több, mint egy alma.


Ha e akarod hagyni, akkor kerüld az olyan helyzeteket, amikor nassolsz. Figyeld meg, hogy mikor kezdesz el nassolni, és próbálj meg vaami mást csinálni.


Ha nem szeretnéd elhagyni teljesen, akkor maradj a nem keményítős zöldségeknél inkább.


Nem ajánlom az esti mozgást, mert megemeli a testhűmérsékletet, és legalább 4-5 óra kell utáa a testnek, hogy igazán alvásra való állapotba kerüljön.

2014. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!