Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom, de kenyér...

Fogyókúrázom, de kenyér nélkül nem tudok jóllakni ezért sokszor éhes vagyok. Mivel tudnám helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Igyekszem kerülni a szénhidrátokat, ezért kenyeret sem eszem. Ha nem eszek kenyeret akkor pedig nem érzem jóllakottnak magam. Mit tehetnék ez ellen?
2014. febr. 20. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit eszel, amivel nem laksz jól?

Nekem egyszerű, mert pont kenyérrel nem tudtam sose jóllakni, zsírral viszont igen, ami passzol a szénhidrát mérsékléséhez. Viszont igénylek valami szárazabb, bizonyos szempontból kenyér szerepű ételt, számomra ez a magkenyér, ami nálam főleg olajos magból áll.

2014. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
52%
barna kenyér,vagy mérsékelt módon fogyasztani a kenyeret..kcal számlálás egy kenyér (közepes méretű) 190-200kcal
2014. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért kéne száműzni a szénhidrátokat? Ez adja a szervezet energiáját, ettől tudsz gondolkodni és mozogni. Szóval elég gáz lenne, ha elhagynád.

Egyél szénhidrátokat, csak elsősorban lassan felszívódót, pl. teljes k. kenyér, barna/ basmati rizs, zöldségek stb.

Amúgy mértékkel be lehet mindent építeni a táplálkozásba. Sokan itt rontják el a dolgot. Kiéheztetik a szervezetüket, semmit nem esznek, amire vágynak és amikor elszakad a cérna 10x annyit esznek ezekből, mint kéne.

És egyél naponta 5x, 3 óránként. Ez NAGYON fontos! Beindul tőle az anyagcsere.

2014. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!