Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így teljesen esélytelen...

Így teljesen esélytelen lefogynom?

Figyelt kérdés

Elég válogatós vagyok sajnos, húsból alig van, amit megeszek (semmi olyat nem eszek, aminek tolla volt valaha). Zöldségeket, gyümölcsöket többnyire szeretem. De pont a szénhidrát ételek azok, amiket legtöbbször eszek, nem értem mások hogy tudnak egy kis zöldséggel jól lakni.

Sajnos fogynom kellene, már 1 ideje odafigyelek mit eszek, pár kg-ot le is adtam, de félek, hogy ha a szénhidrátokat nem zárom ki, akkor sosem fog igazán eredményes lenni.


2014. márc. 5. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én amióta elkezdtem mozogni közel 16 kilótól szabadultam meg.

Nos ebből 3 hónap az volt hogy sokat mászkáltam munkahelyen és attól fogytam plusz gyalog járok dolgozni ami olyan 30 perc séta csak oda.

Ezzel adtam le 8 kilót.

Januárba elkezdtem mozogni idehaza fegyencedzés, de javarészt kardiózok inkább és ezzel még 8 kilótól szabadultam meg, 2 napja mértem a súlyomat szóval friss adat ez.

Én is sok szénhidrátot eszek, tudom hogy nem kéne de sajnos munkahelyemen nincs lehetőségem főtt kaját vinni meg ilyen olyan salátákat. Én a nassolást hagytam el teljesen, plusz odafigyelek miből mennyit eszek és a vacsorát picit előrébb hoztam így este 7 kor eszek.

Ha fogyni akarsz akkor a mozgás az első, kajával is el lehet érni de az csak amolyan gyorsítás a fogyás terén.

2014. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!