Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kellene lefogynom?...

Hogyan kellene lefogynom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok 81 kg és 164 cm.

Ha most elkezdek fogyózni mennyit tudok lefogyni június elejéig? Milyen módszerrel lehetséges?

Előre is köszönöm.:)



2014. febr. 12. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az egészséges fogyás az heti 0,5-1kg. Tehát egy hónapban legalább 2kg legfeljebb 4. Júniusig még van 4 + ez a hónap fele. Ha 1 kilóval számolunk akkor kb 17-18kg lenne. Eleinte nagyon menni fog, mert a sok víz lemegy, később már nehezebb lesz, de menni fog az!:) Fontos, hogy sportolj is. Cukros üdítők kizárva, értelemszerűen a csoki,chips stbstb ilyen dolgok. Kenyeret se. Inkább zöldségeket egyél, és napi 5x, kisebb adagokban. Én most vagyok 64kg 160+cm-hez, 70kg voltam, tavaly nyáron. Nyáron futottam is, minden nap, kivéve hétvége és nem ettem semmi gyorskaját,édességet. Ez a 6 kg is meglátszik már, sokall kisebb a hasam + combom sem akkor már mint 2 farönk:) A cél még messze van, de nem adjuk fel!:D Sok sikert, remélem tudtam segíteni!:)
2014. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Sokat segítettél,gratulálok a fogyáshoz!!:)
2014. febr. 12. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!