Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekem hogyan sikerült igy...

Nekem hogyan sikerült igy lefogynom? Néha magam is csak csodálkozom. Többi lenn.

Figyelt kérdés

Mindent ettem tészta,csoki,pizza csak fele annyit vacsira csak gyümölcs zöldség...fele annyit persze napi 1200-1300 körül ettem és mindennap mozgotam egy órát még hétvégén is



a másik kérdésem megint tudnék fogyni ha ugyan ezt teszem?:)


2013. okt. 10. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt híztál, amiért most megint fogyni akarsz?


A másik, hány éves voltál akkor és mennyi vagy most? Tizenévesen én is tudtam fogyni úgy, hogy csak a mennyiségre figyeltem, a minőségre nem, de most, huszonévesen máris érezhetően nehezebben fogyok... úgyhogy eh. Viszont attól, hogy valamitől fogysz, még nem lesz az a valami feltétlenül egészségesebb, úgyhogy ha ez is érdekel, figyelj oda a minőségre is.

2013. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!