Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm es 67 kg vagyok,...

165 cm es 67 kg vagyok, mennyit kellen-e lefogynom?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha félmeztelenűl belenézel a tükörbe akkor megvagy elégedve a testalkatodda?

A nehézsúlyu testépytőkön nagyon kevés zsír van mégis 120-105kg a súlyuk.

A tükör a barátotd nem a mérleg.

Testömeg indexet beirod a google-ba és kiszámolod,menyinek kellene lenned.

2013. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Előző válaszolónál a pont:) Amikor én ennyi kg voltam, nagyon jól néztem ki:):):)
2013. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 166 centivel 58 kilósan vagyok a legjobb formában. Szóval olyan 10 kiló lehet, hogy elmenne. De voltam már 66 kiló is, én nem éreztem úgy jól magam, de akkor se voltam olyan borzasztó kövér.
2013. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én régebben ugyanennyi centi, és kg voltam, de azóta fogytam 15 kg-ot, és még nem vagyok megelégedve, így hajtok az 49-50 kg-ra, most 52 vagyok 165 cm-hez... :) De ez én vagyok, én így érzem jól magam, de te te vagy,így ahogy jól érzed magad, annyi kg legyél! :)
2013. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En pont ennyi vagyok, es minimum 60ra szeretnek lemenni, de az 58 az alomsuly.
2013. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En legalabb 55 kg szeretnek lenni. Milyen dietat valasszak? Nektek mi volt jo?
2013. okt. 7. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Kovezzetek meg, de nekem a paleo. Elegge megoszlanak a velemenyek vele kapcsolatban, de nekem bevalt, tenyleg lefogytam es minden nyavalyam elmult tole. Persze ami az egyik embernek jo, a masiknak lehet hogy nem. Szoval csak egy otlet volt. Mondjuk ez nem dieta, inkabb eletmod, szoval nem allhatsz neki ugy, hogy a most csinalom ket honapig, utana meg abbahagyom. Ilyen modon sima jojodieta. Bocs az ekezetek miatt, kulfoldrol irok.
2013. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Második válaszoló vagyok: szerintem attól is függ, hogy milyen nehezek az ember csontjai. Én 58 kg-val úgy néztem ki, mint egy afrikai éhező. (165 cm)
2013. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!