Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok, a mellem megmarad...

Ha lefogyok, a mellem megmarad C-és?

Figyelt kérdés
tehát gondolom lefogyok abból is, csak van rá esély,hogy mondjuk annyira nem?

2014. márc. 4. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van rá esély. Nem mindenki fogy mellből jelentős mértékben, ha lefogy. Nagyon változó, hogy ki honnan fogy, mennyit és fogyása mely szakaszán.
2014. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel ez egyéni adottság, hogy honnan mennyit fogysz, ezért ezt nem lehet megmondani. Valamenyit egész biztos fogysz mellböl is.
2014. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én először mellből fogyok, pedig amúgy se túl nagy. A nagy mell hátránya, hogy fogyás után még lógni is fog. (Minél gyorsabb és nagyobb a fogyás, annál jobban.)

A mell zsírszövetekből van azt hiszem, ez az oka.

2014. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Csak óvatosan a fogyással! Nincs szebb a természetes nagy melleknél:) Nagy kár lenne értük! Ha mondjuk úgy, nem indokolt (komoly túlsúly), akkor szerintem jobb ha nem foglalkozol a fogyókúrával. Egy kis "fölösleg" még jól is áll a legtöbb nőnek:)

24f

2014. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a melledből is fogysz.
2014. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 90 kilóról fogytam 56-ra és a mellem D kosarad maradt.
2014. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Abbol is fog lemenni, de ha nem futsz akkor talan nem lesz nagyon feltuno a valtozas.


Ne drasztikusab fogyozz! Sportolj is es csinalj mellfeszesito gyakorlatokat, masszazst mindennap. (en ezt csinalom, es tok jo)

2014. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!