Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kötényhas megmarad fogyás...

A kötényhas megmarad fogyás után is?

Figyelt kérdés
25 kg fogyás után megmarad a lógó kötényhas? Tudom, hogy ezt sok mindentől függ.:Torna, helyes étkezés,lassú fogyás de mindemellett nagy esély van rá? Van akinek teljesen visszahúzódott a bőre? Eléggé tartok tőle. Köszönöm előre is.
2013. nov. 30. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

25 kg-t gond nélkül tud követni a bőr, ha tényleg normálisan fogysz.

Eddig amilyen képeket láttam (bár genetikától is függ), talán az 50 kg volt az ami valamelyest már kezdett meglátszani.

De 25 kg senkinél nem szokott probléma lenni, szóval hajrá!

2013. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Már sikerült fogynom életmódváltással, most emeltem mellé a mozgást :) Remélem igazad lesz.
2013. nov. 30. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én picit többet fogytam mint 25kg, állva nem igazán lóg, de négykézláb rettenetes. Pedig nem fogytam túl gyorsan, és sportoltam is. Ez inkább a genetikától és az életkortól függ, mint a fogyás sebességétől szerintem.
2013. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de legalább állva nézve nem lóg. Én attól is tartok, hogy akkor is fog. Egyébként 21 éves vagyok, nem tudom segít-e valamennyire :)
2013. nov. 30. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen még jó vagy :)
2013. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem igazatok lesz. :) Te mennyi idős vagy?
2013. nov. 30. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Majdnem 34
2013. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!