Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A srác, akivel ismerkedtünk,...

A srác, akivel ismerkedtünk, azzal pattintott le, hogy túl dundi vagyok. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Osztálytársamról van szó, akivel szépen alakultak a dolgok, de miután az osztállyal úszni voltunk, és először látott kevés ruhában, közölte, hogy ne haragujak, de ruhában sokkal vékonyabbnak gondolt, és nem fog így menni.


Nem haragszom rá, ez legalább egyenes hozzáállás, de kíváncsi vagyok: tény, hogy dundi vagyok, de nagy akadály ez az alak egy párkapcsolatban?


[link]


18/l


2014. márc. 3. 11:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én biza elfogadnálak! :) El is kényeztetnélek minden jóval, és biztos még felmenne rád pár kiló, de szerintem még akkor is ugyanolyan fantasztikusan néznél ki. (Esetleg kicsit még jobban)


A te alakod egyáltalán nem akadály, inkább motivációs tényező :)


22F

2014. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!