Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A srác, akivel ismerkedtünk,...

A srác, akivel ismerkedtünk, azzal pattintott le, hogy túl dundi vagyok. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Osztálytársamról van szó, akivel szépen alakultak a dolgok, de miután az osztállyal úszni voltunk, és először látott kevés ruhában, közölte, hogy ne haragujak, de ruhában sokkal vékonyabbnak gondolt, és nem fog így menni.


Nem haragszom rá, ez legalább egyenes hozzáállás, de kíváncsi vagyok: tény, hogy dundi vagyok, de nagy akadály ez az alak egy párkapcsolatban?


[link]


18/l


2014. márc. 3. 11:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sok mindenkinek nem, de vannak, akiknek igen. Sajnos ebben a korban már egy kapcsolatban igen jelentős szerepe van a szexuális együttléteknek is.. Ami ha a másik teste nem tetszik nem igazán működik. Ebből a szempontból nagy akadály.
2014. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az vagy, és egyáltalán nem akadály. Izlések és pofonok ugye.
2014. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, én már megbántam, hogy gyerekkoromban nem sportoltam, csak felnőttként...
2014. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nézd, én azt mondom, hogy van aki a molettebb nőkhöz vonzódik, mint amilyen te is vagy és van akinek a nádszál vékony lányok tetszenek. Ez eddig rendben is van, viszont ha már komolyabban ismerkedtetek és alakultak a dolgok, nem hiszem, hogy ez lehetett a probléma. Mert az lehet, hogy mondjuk ruhában 5 kg-val kevesebbnek tűntél, de hogy nem tűnhetsz úgy se 50 kilósnak az tuti. Tehát eddig érdekelted, most meg hirtelen nem? Most ez vagy tényleg ekkora barom (és akkor még sokkal jobban is jársz, ha hagyod :D) vagy amire én tippelek, más lehet a probléma.
2014. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha ennyire a külsőre, a látszatra ad, akkor nem is érdemes vele foglalkozni.
2014. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Harapnám a húsod, nekem bejössz, a srác meg egy p.cs :D
2014. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek tetszik a dundi alkat, mint ahogy a vékony sem. Nyilván olyan fiút kell találni, akinek pont ez tetszik. Akkor nem lesz akadály a párkapcsolatban.
2014. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ez az alkat. De azért vigyázz mert még nagyon fiatal vagy és mi lesz 20 év múlva.
2014. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

18 évesen elég sok felesleg van rajtad - legalább 15 kg-t le kellene adnod.


Lehet, hogy egy párkapcsolatban nem akadály - van, aki a kövér nöket szereti - de egészségesnek nem mondható.


Ez az alak egy 40 fölötti kényelmes nöre jellemzö, aki nem tett soha semmit az egészségéért meg a kinézetéért.


A helyedben elkezdenék sportolni és emellett odafigyelni arra, hogy hogyan táplálkozz, mert így pár év múlva végképp elhízott zsírpacni leszel.

2014. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Tényleg van rajtad felesleg, de szerencsére arányos vagy és szép az alakod. Én nem hiszem, hogy ruhában - ruha nélkül akkora nagy különbség lenne.

Egy kicsit talán érdemes lenne odafigyelni, sportolni, feszesedni, mert még nagyon fiatal vagy és az évekkel majd jönnek a kilók is.

Párkapcsolatban nem hiszem, hogy akadály lehet az alakod, hiszen nem mindenkinek ugyanaz tetszik és semmi szélsőséges nincs az alakodban.

2014. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!