Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Először is tudom, hogy minden...

Először is tudom, hogy minden lány így van ezzel. De tényleg nem érzem jól magam a bőrömben 159cm vagyok és 50kg, ami a DUNDInál is durvább kategória? Hogyan tudnék leadni 5kg-t? Tényleg csak 5kg. t szeretnék! Help!

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Ugyan, itt a vézna lányok is siránkoznak, mert nem tudnak leadni egy centit a csípőjükről...


Az utolsó 5 kilót leadni nagyon nehéz, sokáig tart, semmiképp ne akard egy-két hét alatt leadni.


A fogyásnak kettő kulcs tényezője van: megfelelő étrend és sport. Nem lehet egyiket sem elhagyni, mert akkor siralmas lesz az eredmény.


Sportolj heti 4-5-ször legalább 46-60 percet. Ezzel jól megnöveled a tested energiafelhasználását, ami felpörgeti a fogyást.


Étkezés: ha jól sejtem, akkor még iskolába jársz és a szüleid adnak enni. (Ha nem, akkor elnézésed kérem). Így nem annyira egyszerű, de megoldható. Először is hagyj el minden gyorsan felszívódó szénhidrátot, mint édességek, csipszek, sütik, rágcsák, fehér lisztből készült bármi. Csak lassan felszívódó szénhidrátot egyél, de azt is csak mértékkel. Egyél lehető legtöbb zöldséget (minden étkezésben legyen), valamennyi gyümölcsöt (azért túl sok ne legyen, mert abban is ott a cukor) és minimális teljes kiőrlésű kenyeret, tésztát. Egyél sok fehérjét, fehér húsokat, halakat, szóját, hüvelyes növényeket. A sok fehérje azért fontos, mert ha nem eszel eleget, akkor a fogyás esetén a tested az izmodat is le fogja építeni, nem csak a zsírodat, de ugye azt nem akarod. Ne hagyd ki a telítetlen zsírokat sem, amiket megtalálsz magokban, avokádóban, halakban.


Sok sikert!

2013. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
80%
159 centiméterhez 50 kg pont tökéletes. Ha 5 kilóval kevesebb lennél,az már soványnak számítana.
2013. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es:a vezna lanyoknak semmit sem kell leadniuk a csipöjükböl,mintahogy a kerdezönek sem!

Kedves kerdezö:neked nem hogy 5 kilot,de 5 dekat sem kell leadnod!Igy van pont jo,es meg igy is a normal kategoria also hataran.Tehat csinos-vekony;)!

Ha mar mindenaron tenni akarsz valamit az alakodert,de föleg az EGESZSEGEDERT,akkor SPORTOLJ!!!De NE dietazz!!!

2013. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

159/50 a "DUNDInál is durvább kategória?"???


Érdekes. 158-hoz vagyok 49-50 és egy grammot se akarok fogyni.

45-el már a mentő vinne el. Utoljára fejletlen középiskolásként voltam annyi (későn érő típus voltam). Én voltam az osztály leggizdább lánya. Se mellem, se fenekem, folyton csak piszkáltak.

Fix, hogy nem sírom vissza azokat az időket.


Édesanyám 43 ehhez a magassághoz. Zörög minden csontja, tápszereket kap, hogy hízzon.


Ha nem vagy elégedett magaddal, akkor SPORTOLJ!

Valószínűleg túl kevés rajtad az izom, azért vagy elégedetlen.

2013. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jaj ne hülyéskedj, a súlyodból nem kell veszítened! :) figyelj oda hogy tartsd meg, ne vonj meg magadtól semmit, de jobb ha az egészségesebb dolgokat választod, és hetente 2-3x mozogsz valamit :) ha csak plötyinek érzed magad akkor eddz egy kicsi és feszesedj. egyébként csinos vagy! ;)
2013. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!